Skocz do zawartości

MSI 870-C45 i AHCI


Majaque

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

:ph34r: Majaque;

To już kolejny post w którym wykazujesz swoja kompletną ignorancję i brak zaangażowania w wątek.

Nie Tobie oceniać.

No chyba jednak nie wystarczyło - sterowniki AMD AHCI nie są dostarczane wraz ze sterownikami do płyty, co łatwo byś wywnioskował wczytując się w temat.

Wystarczyło - w systemie Windows 7 sterowniki AHCI są wbudowane w system, więc możliwe jest przełączanie BIOS-u w tryb AHCI bez konieczności dodatkowych działań z systemem.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko małe pytanie. Czy te klucze, które usunąłeś przypadkiem nie pojawiły się ponownie w rejestrze?

Nie, usunąłem także stare sterowniki z \Windows\System32\

 

Wystarczyło - w systemie Windows 7 sterowniki AHCI są wbudowane w system, więc możliwe jest przełączanie BIOS-u w tryb AHCI bez konieczności dodatkowych działań z systemem.

Owszem, jest wbudowany - ale nie jest przecież domyślnie włączony (vide na poprzedniej stronie, pisał o tym wieslaw531) - pomijając już fakt, że na domyślnym sterowniku AHCI odczułem różnicę na granicy błędu statystycznego. Dopiero po wgraniu sterowników od AMD, odczuć można wyższą wydajność.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...