Skocz do zawartości

Rozłączanie połączenia bezprzewodowego


Tivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam laptopa Toshiba Satellite A200-14D i mam problem z wifi ponieważ pochodzi trochę i się rozłącza ;/ niżej SS z menadżera urządzeń. Sterownik karty sieciowej wgrany z TUTAJ. Próbowałem także z komendą netsh int ip reset reset.log którą podał mi DawidS28, niby wszystko się udawało ale to nic nie pomogło (zrestartowałem lapka) Proszę o pomoc bo nie da się nic robić na laptopie bez internetu ;(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 5 tygodni później...

Sorrka ale nie było mnie od ostatniego postu. Więc tak, na laptopie nie da się poużywać WiFi z moim modemem, brat powiedział, że gdy połączył się z czyimś routerem niezabezpieczonym to wszystko normalnie chodzi lecz ten ktoś ma słaby internet no i trzeba się męczyć kablem żeby poszperać po internecie ;/

niżej przedstawiam SS "a1" tak wygląda jak się rozłączy,

"a2-a3" z programu mój Link_110,

"a4" po rozłączeniu nieraz tak pokazuje.

Próbowałem z tym poradnikiem https://www.fixitpc.pl/topic/4745-internet-i-sieci-faq/page__p__34814#entry34814 , z niepotrzebnie uruchomiony protokołem IPv6, netsh int ip reset reset.log, z ustawieniami przeglądarek itd... Nic nie pomaga, a na laptopie ojca WiFI śmiga bez problemu nadal. ;/

Odnośnik do komentarza

Kliknij Windows + R, wpisz devmgmt.msc

Znajdź swoją kartę sieciową, potem Właściwości i spisz z zakładki Zaawansowane wszystkie parametry z wartościami.

 

Sieci jest w okolicy wiele i to może powodować pewne zakłócenia, ale są to na ogół sieci słabe.

 

Sprawdź, czy problem będzie występował także z jakiegoś linuksowego LiveCD. Polecam Knoppix lub Ubuntu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...