Skocz do zawartości

Zmiana języka na systemie Vista Home


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś prosiłem o pomoc w zmianie języka z Włoskiego na Polski, zrobiłem to chyba przy pomocy Vistalizator-a, a teraz szukam sposobu jak by to odkręcić, przy próbie zmiany w panelu sterowania nic się nie zmienia, ale tu muszę dopisać kilka spraw, nie mam tego sprzętu, jest we Włoszech, osoba która go obsługuje jest kompletnie zielona więc muszę ją jakoś w prosty sposób pokierować telefonicznie, sam nie mam Visty więc nie bardzo wiem jak to wygląda na tym systemie, a w ogóle to nie wiem czy od tamtego czasu nikt jeszcze inny nie grzebał w jej systemie i czegoś nie pozmieniał.

Proszę więc o jakieś wskazówki jak to odkręcić.

 

PS

Dodam jeszcze że zmiana języka jest jej potrzebna bo nie mogą sobie poradzić z podłączeniem internetu, internet ma być z Telekom-u, jakiś z gniazdka telefonicznego, chyba coś jak nasza Neostrada, gdyby ktoś coś wiedział na ten temat jak to skonfigurować to może by mi podpowiedział, a ja bym jej pomógł przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś prosiłem o pomoc w zmianie języka z Włoskiego na Polski, zrobiłem to chyba przy pomocy Vistalizator-a, a teraz szukam sposobu jak by to odkręcić, przy próbie zmiany w panelu sterowania nic się nie zmienia

 

Tak, to było wtedy na poprzednim forum robione Vistalizatorem. Toteż i Vistalizatorem należy to odkręcić (przełączyć język). Opcje panelu sterowania = jakie? Na Home nie ma tam nic związanego ze zmianą języka wyświetlania (to jest opcja wyższych edycji niż Home), dlatego był używany Vistalizator.

Odnośnik do komentarza

Tak, tym samym Vistalizatorem. Program jest bezinstalacyjny i ograniczony do jednego EXE, toteż mógł zostać wtedy usunięty, nie wiemy przecież co się działo w systemie. Ale gdzie tu problem, pobrać od nowa (KLIK) - sam program a nie inne podawane na stronie składniki - i uruchomić, a w interfejsie powinna się ujawnić lista aktualnie obecnych w systemie paczek językowych z możliwością przestawienia która z nich jest bieżącą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...