Skocz do zawartości

Problemy po formacie


staniorFP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis zrobiłem formata instaluje wszystkie sterowniki . po zainstalowaniu od karty graficznej resetuje komputer włącza sie a tu 2 błędy

 

 

bez%C2%A0tytu%C5%82u.PNG

 

Poczytałem troche ze powinno sie zainstalowac Net Framework 2.0 zrobiłem to ale nie przyniosło skutków.

Wcześniej gry które chodziły mi na wysokich teraz tną sie na najniższych i sadze zę to związane jest z tymi błedami

 

 

 

Mój sprzęt:

Acer Aspire 5541G

Amd Athlon 2x2.00

Grafika: Ati mobility Radeon HD 4500 Series 1 GB

Ram 3 GB

System: Win Xp Sp2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

O ile się zainstalował możesz usunąć Catalyst Control Center i zainstalować go jeszcze raz. Jeżeli go nie ma lub to nic nie da możesz usunąć sterowniki np tym i zainstalować je jeszcze raz. To zacinanie może mieć związek z tym że bez sterowników twoja karta nie potrafi przejść z trybu oszczędzania energii do trybu wydajnego.

Edytowane przez picasso
Wymieniony link DriverSweeper na nowszą wersję. //picasso
Odnośnik do komentarza

Czy na liście programów CCC był czy też go nie było? Jeżeli było to odinstaluj go i powiedz czy dalej jest problem z grami. Jeżeli go nie było na liście to najpierw usuń i ponownie zainstaluj NetFramework (możesz od razu 3.5) usuń sterownik potem zainstaluj sam sterownik, sprawdź czy dalej jest problem i ewentualnie potem oddzielnie zainstaluj CCC. Możesz też wstawić logi z OTL to zobaczymy czy nie działają jakieś elementy Catalystów w tle.

Odnośnik do komentarza

Nie moge zobaczyc linku z bledami, ale pomijajac to:

- czy wszystkie inne sterowniki sa zainstalowane ?

- czy dograne biblioteki DirectX

- czy masz jakies znaki zapytania w MU ?

-

System: Win Xp Sp2
jast jakas przeszkoda do pelnego zakualizowania systemu ?

-

Dzis zrobiłem formata
jaki byl powod formata i czy system byl ten sam i przez Ciebie instalowany ?

 

Sterowniki moza sprawdzic :

- instalujac np. program http://download.cnet.com/DriverMax/3000-18513_4-10572602.html?part=dl-85782&subj=dl&tag=button

- MU, urządzenie i wejdź w jego właściwości, zakładka "Szczegóły".

. przepisz identyfikator sprzetu - moze byc kilka-

.wpisujesz w GOOGLE i przegladasz strony - np. VEN / PID cos w ten desen VEN_xxxx

 

- nastepna stronka - juz ktos ja na forum podawal- http://www.pcidatabase.com/

 

MatiK podal Ci link do doskonalego programu. Najpierw odinstaluj stery systemowym dodaj/usun, potem w trybie awaryjnym Driver Swepperem, nastepnie czyszczenie rejestru np. Cclinerem i dopiero stery. Moze jakis starsze wersje.

Odnośnik do komentarza

Witam.

otóż mam problem z grami a mianowicie FIFA11 przed formatem grałem płynnie na średnich detalach, jednak postanowiłem profilaktycznie zrobić formata .

Zrobiłem zainstalowałem XP-ka odpala gre a tu suchar tnie ! nawet na najniższych.

 

Co zrobić zeby to wszystko nabrało płynności? :( wcześniej naprawde wszystko lux chodziło

 

bez%C2%A0tytu%C5%82u.PNG

 

według tego co pisze ja mam 798 Mhz , a ja mam przecież 2x2,00 gHZ

 

Mój sprzęt:

Acer Aspire 5541G

Amd Athlon 2x2.00

Grafika: Ati mobility Radeon HD 4500 Series 1 GB

Ram 3 GB

System: Win Xp Sp2

Odnośnik do komentarza
według tego co pisze ja mam 798 Mhz , a ja mam przecież 2x2,00 gHZ
słyszał kiedyś o profilach zasilania w lapkach? Słyszał kiedyś o C 'n' Q w przypadku procków AMD? Włącz aplikację obciążającą proca a taktowanie powinno podskoczyć do nominalnej wartości.

Teraz wróćmy do meritum, jakie drivery grafiki zainstalowałeś, konkretnie, jak też skąd.

Odnośnik do komentarza

http://www.speedyshare.com/files/29429066/SteryACER.jpg

 

http://www.laptop-software.com/acer-drivers/

 

Strony ze sterownikami.

 

Poza tym : start, wyszukiwanie, - dxdiag- sprawdz zakladki czy wszystkie elementy sterownikow w tym biblioteki DirectX masz wypelnione.

 

jednak postanowiłem profilaktycznie zrobić formata
czyli wszystko dzialalo?? nie bylo zbyt wysokiej temperatury, resetow, BSOD-ow ?

 

po zainstalowaniu od karty graficznej resetuje komputer włącza sie a tu 2 błędy
jakie bledy ?
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem wszystko zrobić od początku. Win 7 nie przypadł mi do gustu jednak jestem człowiekiem XP-ka :)

 

Jesli chodzi o sterownik od grafiki :

1310681691-U3919.png

 

 

po wpisaniu komendy dxdiag sprawdziłem wszyskie zakładki pisze że " nie znaleziono żadnych problemów "

 

 

zaraz odpale gierke zobaczym jak bedzie działać

Edit 0:54: no więc odpali,lem gierke jest spora poprawa ale do płynności to jej jednak sporo brakuje

 

 

a te błedy to były

http://www16.speedyshare.com/files/29394277/download/bez%C2%A0tytu%C5%82u.PNG

ale jest to naprawione

 

1310698215-U3919.png

 

punkt 2 na obrazku

 

2 Blokada akumulatora - Blokuje akumulator na swoim miejscu.

 

tak sie zdarzyło ze odpadł mi ten cypelek którym sie przestawia z kłódki otwartej na zamkniętą i teraz nie jestem pewien na jakiej jest moze byc. cos mi sie zdaje ze moze byc na zamkniętej,

i teraz moje pytanie czy to ma jakies znaczenie w związku z tym mało płynnym chodzeniem laptopa?

 

Jesli tak to ja mam ten cypelek ale on sie trzyma luzno i nie da sie przestawic ? czy to podlega jaakies gwaranci ?

Odnośnik do komentarza

zainstalowalo tylko CCC i skończyło instalacje.

 

jak wcześniej instalowałem sterowniki to własnie najpierw instalowało CCC nastepnie reszte a w tym przypadku tak nie było nawet nie pisało czy chce zresetować

 

P.S ponawiam pytanie czy nie wszedł byś do mnie na TeamViever zobaczył byś sam co i jak

 

 

1310759267-U3919.png

nic nie pisze bo widac ze sterownika nie ma

to CCC to jest tylko do aktualizacji sterowników tak wyczytałem

Edytowane przez staniorFP
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...