Skocz do zawartości

Problemy po formacie


staniorFP

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pewnie się uśmiejecie, ale przed chwilką testowałem u siebie sterowniki AMD dla Radka 5670 na XP SP3 i... Żadne nie działają, prócz 10.3... A Przetestowałem uprzednio wersje 11.6, 11.4, 10.12, 10.11, 10.6 aż mi się znudziło używanie co chwila przywracania systemu i instalacji kolejnych... Nie mam już siły do tego...

 

EDIT

To na Viście mam wersje 10.12 - tak dla jasności... [Czytam temat jeszcze raz i widzę, że trochę namieszałem :P]

 

@Wiesławie

Widzę, że ty też masz Radka. U ciebie instalka nowych sterów i ich działanie potem nie wzbudza zastrzeżeń?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zbierz informacje, które otrzymałeś m.in. na forum Notebookcheck.pl i zgłoś zapytanie techniczne w serwisie acera. Niech Ci wyjaśnią co osiągniesz, a czego nie z tymi sterownikami dla XP dołączonymi do płytki oraz jakiej grafy możesz spodziewać się w systemie tzn. czy faktycznie masz "podwójną" i która z nich będzie widziana w systemie (i/lub będzie działać) w przypadku sterów dla XP - który raczej nie wspiera technologii przełączania pomiędzy integrą a zewnętrzną kartą grafiki. Podaj im pełny model lapka - znajdziesz go na spodzie obudowy jak sądzę.

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/contacts

Odnośnik do komentarza

zainstalowałem WIN7 tak jak radził mi wieslaw wszystkie sterowniki zainstalowały sie bez najmniejszego problemu , zaaktualizowałem na najnowsze tez nie było preoblemu. Odpaliłem gre i zauważyłem że z tylnego otworu leci lepłe powietrze a powinno chłodne. Byc może jest sporo kurzu w środku :( laptop ma 4 miesiące i nie był wogóle czyszczony. Wiemy ze jak jest kurz to wydajnośc sprzetu spada

 

Znacie jakieś sposoby na odkurzenie sprzętu bez otwierania bo w X-Komie zawołali mi 35 zł :(

Odnośnik do komentarza

w stanie luźnym jest chłodny włącze gre odrazu się zaczyna grzać

laptop leży na biurku wylot powietrza jest z tyłu lapka ale pod spodem jest taki wiatraczek

 

Myślałem na podkładka chłodzacą

 

Jako że z budżetem jest u mnie krucho to znalazłem troche tańsze co myslisz ?

http://allegro.pl/podstawka-chlodzaca-pod-laptora-dark-wave-wyprz-i1718142908.html

http://allegro.pl/podstawka-chlodzaca-pod-laptora-e-wave-wyprzedaz-i1718142931.html

http://allegro.pl/podstawka-chlodzaca-do-laptopa-belkin-czarna-i1714711162.html

 

wyszukiwałem tylko w częstochowie tam gdzie mieszkam bo wolał bym odebrać osobiście

Odnośnik do komentarza
tak jest wlot jest od dołu wylot z tyłu

Zastanów się nad układem. Np gdzie zazwyczaj jest otwarte okno lub inne tego typu miejsce. Z tej strony wpływa świeże powietrze.

Przyklej do lapka dwie listewki wysokości 5 - 10 mm z jakiegoś towaru szorstkiego na krawędziach, które nie będą ograniczać przepływu powietrza.

Świeże powietrze pod lapkiem zdecydowanie pomaga bo pasywnie chłodzi płytę i akumulator.

 

uważwasz ze podkładka chłodząca to niedobra urzadzenie ? :)

Nie wiem ile masz lat ale jak zaczną Ci nawalać "korzonki" to kup to zamiast skórki z kota i nagrzewaj.

Odnośnik do komentarza

Lat ? niestety niewiele bo 20 :D

 

Wiesz może gdzie znajde sterowniki do procesora AMD Athlon II Dual Core M300 i sterownik do chipsetu ? do procka jest zainstalowany z 2006 roku a nowego nie moge znaleźć :(

 

CZłowiek z X-Komu doradził zebym zrobił wszystkie aktualizacje systemu - zrobiłem

i jeśli nie pomoże to żebym zrobił upgrade biosu tylko który pobrać ?

 

1311186089-U3919.png

Odnośnik do komentarza
Wiesz może gdzie znajde sterowniki do procesora AMD Athlon™ II Dual Core M300 i sterownik do chipsetu ? do procka jest zainstalowany z 2006 roku a nowego nie moge znaleźć :(

 

Nie musisz instalować żadnych sterowników do procka. Ja mam też z 2006 roku od MS.

Na stronie Acera nie widzę sterowników chipsetu ale jest coś takiego:

 

Need to know the hardware on your system to choose the right drivers?

i ikonka "i". Spróbuj kliknąć - ten soft powinien zdiagnozować potrzeby. Ale zrób to ostrożnie bo może masz nowsze.

Widzę, że do tego lapka stery to 2009 rok.

 

i jeśli nie pomoże to żebym zrobił upgrade biosu tylko który pobrać ?

 

A którą wersję masz? Ja bym pobrał najnowszą czyli 1.08.

Odnośnik do komentarza

Chłopie - kombinujesz z tym lapkiem jak koń pod górę. Wszystkie sterowniki masz w linku z mojego postu #42 ( do chipsetu pod Win7 też).

Na żadne reklamy z laskami nie klikaj (aczkolwiek masz już 18+) i jak masz takie kaprycho pobierasz sterownik który Cię interesuje i instalujesz.

FIFA 11 nie chodzi może dlatego, bo przecież teraz sezon ogórkowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...