Skocz do zawartości

Zawieszenia systemu - BSOD - pliki thumbs.db


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że nadal trace miejsce na dysku.

 

To nie będzie tak, że sobie wyczyścisz dysk i miejsce na dysku będzie cały czas stałe, są operacje które odbywają się bez udziału użytkownika (jak wspominane pliki tymczasowe / punkty Przywracania systemu / dane zapisywane przez określony program ...). Dostałeś program do analizy miejsca na dysku: SpaceSniffer. Dzięki niemu możesz odnotować gdzie się pojawiają owe zmiany.

 

 

Nie zainstaluje IE8 dopóki sie nie dowiem tego czy mi nie bedzie sprawdzalo czy mam oryginalnego Windowsa czy nie.

 

Takie akcje prowadzi całkiem inna aktualizacja WGA, nie Internet Explorer. Instalator IE miał wprawdzie kiedyś wbudowane sprawdzanie autentyczności (i zwracał błąd instalacji, gdy wykrył pirata), ale od wersji IE7 nie ma już tego w instalatorze. O piratach nie gadamy tu już.

 

 

Dźwięki w słuchawkach są takie bardziej oddalone (przytłumione). Jak zmienie by dźwięki leciały na prawą stronę to się nie zmienia. Wg. mojego programu który został dodany przez moją kartę dźwiękową są odłączone ale jak moje słuchawki działają to oznacza że jednak są podłączone. Teraz to działa inaczej. Mój komputer się psuje.

Teraz jest tak że cały głos leci na prawo a na lewo niczego nie ma albo jest przytłumione.

 

Sterowniki dźwiękowe? Sprawdź też czy można je zaktualizować ze strony producenta.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mauserek, czyli podsumowanie: czy coś tu należy jeszcze naprawiać, czy jest jakiś problem, czy komputer się nadal zacina? Odpowiedź negatywna: temat na razie ukończony. Pozytywna: opisz dokładnie co się dzieje.

 

 

Może przesłać ci zrzut ekranu z moich procesów?

 

Nie jest mi to potrzebne, dopóki nie zaistnieje tu problem analizy jakiejś usterki. A do tego mam z kolei narzędzie OTL, które precyzyjnie mi pokazuje zestaw procesów i mówi znacznie więcej niż zrzut ekranu.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...