Skocz do zawartości

Problem z Internetem po aktualizacji sterowników


Jiraya07

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie zaktualizować sterowniki do karty graficznek. Zainstalowałem wszystko w porządku, oprócz internetu. Jak miałem w Połączeniach sieciowych, Połączenie lokalne 1, tak nic nie małem. Wziełem płytke, od tej skrzynki od neta (nie wiem jak to się nazywa), i spróbowałem zainstalować ponownie. Z Połączenie lokalne 1 zrobiło się Połączenie lokalne 3. Zmienił się adres IP. Internet wyłancza się , i albo musze resetować kompa, lub odłączyć , i ponowni podłączyć zasilanie do tej skrzynki. Mam internet z multimedi. Pytanie brzmi :jak to naprawić?? Jeśli będzie potrzeba podania więcej informacji, proszę pisać.

 

P.s. Zapomniałem dodać że avast znalazł 4 pliki podejżane o bycie denerwującymi oprogramowaniami, ale to po zainstalowaniu sterownika, więc myśle że to mało znaczące

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Staram się nad tym nadążyć, ale w temacie więcej pytań, niż odpowiedzi...

 

Aktualizowałeś sterowniki do karty graficznej, ale diabli wzięli ustawienia karty sieciowej. Co to za sterowniki tak w ogóle? Jesteś pewien, że wiesz, co aktualizowałeś?

 

Wziełem płytke, od tej skrzynki od neta (nie wiem jak to się nazywa)

Modem, router?

Pisze coś na tym albo na płytce?

 

Mam internet z multimedi.

Masz jakieś dane od dostawcy, jak to skonfigurować?

 

Co do potrzebnych logów:

- OTL

- Net-log

Odnośnik do komentarza

Tak wiem co akrualizowałem. Karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GSO 512 Zaktualizowana do wersji 275.33. Zrobiłem to zgodnie z instrukcją, która została umieszczona na gram.pl a dokładniej: Poradnik instalacji sterowników do karty graficznej.

 

Raczej modem. Dostałem odrazu płytke. Na płytce znalazłem instrukcje i postompiłem zgodnie z nią.

 

Hmmm... no i logi

net-log.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza

Odinstaluj na próbę Avasta i LogMeIn Hamachi. To ostatnie uwielbia sprawiać problemy.

 

Spróbuj zainstalować od nowa sterowniki do karty graficznej. Ten poradnik jest nieaktualny, nVidia odradza obecnie odinstalowywanie starych sterowników przez instalacją nowych. Instaluje się je od razu, bez żadnego "sprzątania".

 

Jeśli to nie pomoże.

Kliknij Windows + R, wpisz cmd

W otwartym oknie Wiersza poleceń wpisz (po każdej komendzie Enter i czekaj na jej wykonanie się):

netsh int ip reset reset.log

netsh int reset all

netsh winsock reset

 

Potem restart komputera.

 

Zaktualizuj Firefoksa do wersji 5.0.

Odnośnik do komentarza

coś zrobiłem z tymi sterownikami. Po tych operacjach pokazało się Połączenie lokalne 4 :P. Wygląda na te stare, ponieważ gdy biore właściwości to pokazuje się 100mb/s (tak jak wcześniej), jest inne ip. Wygląda mi na to że wszystko jest w pożądku. Jak bym miał problemy zgłoszę się ponownie. Dziękuję za pomoc!! Bardzo dziękuje To już któryś raz uratowaliście mi komputer :P xD. To do zobaczenia :P

 

 

P.s. A zapomniałem reszty nie robiłem, oprócz deinstalacji sterów i ponownej instalacji, najpierw z płytki którą dostałem razem z komputerem , a potem aktualizacja.

 

Jeszcze raz dziękuje

Edytowane przez DawidS28
Nie ma sprawy, temat zamykam jako rozwiązany. :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...