Skocz do zawartości

Opera - Otwiera załącznik odt jako zip


codac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam opere 11.10 . Otrzymałem maila z załącznikami doc. i odt. Doc. pobiera i widzi jako plik openoffice , natomiast odt. ściąga jako skompresowany zip. Nie mogę tego odczytać. W preferencjach opery zaawansowane/pobieranie jest rozszerzenie odt. Co to może być? Oba rozszerzenia są z pakietu openoffice, doc. - opera rozpoznaje jako openofficeowy plik, a odt. -typ skompresowany zip.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzięki za wskazówke, ale nie chcę konwertować odt do doc. Powinien otwierać sie automatycznie. W IE9 otwiera się normalnie. W preferencjach/rozszerzenia ustawiam swriter, albo soffice , ale to nic nie daje. Typ pliku rozpoznaje jako zip. Zrzuciłem screeny, może coś pomogą. Kiedy najeżdżam kursorem na załącznik jest nazwa pliku.odt kiedy chcę pobrać rozpoznaje jako zip.

post-2-0-23031900-1306616646_thumb.jpg

post-2-0-42850900-1306616647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc. Teraz zainstalowałem Forefoxa i z odt. jest ok, mam natomiast inny problem. Na stronie pracuj.pl żeby sprawdzić,otworzyć kolejną ofertę pracy za każdym razem najpierw muszę wykasować ciasteczka. W przeciwnym razie pokazuje się Bad Request HTTP Error 400. The request is badly formed. Co zrobić żeby "normalnie" sprawdzać oferty?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...