Skocz do zawartości

utorrent - problem z max uploadem


qbek50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Używam utorrent 1,6,1. Każda z osobna pozycja na liście idzie z max UL, ale gdy włączę wysyłanie kilku pozycji na raz to prędkość UL wyności 60% mojego łącza. Czym to jest spowodowane ? ewentualnie jakie ustawienie/ parametr ma na to wpływ ?

 

 

Druga sprawa: czasem na pasku w tym programie mam wykrzyknik, jak na załączonym zdjęciu -> po chwili on znika na zieloną fajkę (że jest ok). Dzieje się to w czasie działania programu a nie tylko na samym starcie. Co to może być ? W zaporze mam ustawiony wyjątek dla utorrent. Porty pozamykałem wszystkie WWDC

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

post-492-0-18952000-1304148046_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ustaw jednocześnie takie samo przekierowanie portów, tylko, że na protokół UDP.

 

Adresy IP są przydzielane przez DHCP, co może powodować zmianę adresu lokalnego, a nie wiem, jak masz skonfigurowane przekierowanie portów, co to w ogóle za router?

 

Zaktualizuj uTorrenta do najnowszej wersji 2.2.1.

 

Połączenie -> Ograniczenia transferów -> Limit wysyłania - ja mam na 0 (bez limitu) i tak też polecam.

Możesz poeksperymentować z liczbą połączeń.

Spróbuj Opcje -> Kreator ustawień.

 

Przydałby się jeszcze log z OTL-a (otl.txt i extras.txt) - KLIK.

Obiecuję, to już ostatni. ;)

 

Przejrzyj: http://www.torrentmania.info/showthread.php?57706-Prawid%B3owa-konfiguracja-uT-2.0.4-pod-prywatne-trackery

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...