Skocz do zawartości

Drukarka przez LAN


Mixon

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ze specyfikacji: drukarka ma tylko wejście USB 2.0. Stąd pozostaje Ci podłączenie jej do jednego komputera i udostępnienie z niego drukarki w sieci.

Wadą rozwiązania jest konieczność ciągłego działania komputera, do którego Samsung ML-1660, kiedy potrzebujesz coś wydrukować z drugiego kompa.

 

Jak dokładnie udostępnia się drukarkę mogę napisać, o ile podasz, jaki masz system operacyjny.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... Pliki udostępniałem (z powodzeniem) z setki razy... Na stronach które podałeś, jest napisane, że trzeba wejść w Właściwości --> Udostępnianie --> Udostępnij tę drukarkę, czyli podobnie jak przy plikach... Lecz na 2 komputerze tej drukarki nie wyszukuje....

 

Dzięki za podane strony, puki co, temat niech będzie otwarty, może ktoś miał taki sam przypadek, i wie co zrobić.

Odnośnik do komentarza

System na drugim PC - też Windows XP. Najdziwniejsze jest to, że teraz plików też nie chce udostępnić. Zapewne wiąże się to z nieudanymi udostępnieniami drukarki.

 

PS. JUŻ! Właśnie odinstalowałem Norton Sectury Scan (sam nie wiem, skąd znalazł się na moim komputerze) i udało się! Na podanych stronach szperałem, aż znalazłem, że antyvirus może tą opcję blokować....

 

WIELKIE dzięki! Temat zamykam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...