Skocz do zawartości

Komputer sam się restartuje


abraham2ooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam komputer MSI MAG Infinite, codziennie restartuje się 1-2 razy dziennie. Podczas gry zatrzymuje się obraz, dźwięk jeszcze przez chwilę słychać (teamspeak) ale zniekształcony, po czym następuje reset bez żadnego błędu. Sprawdzałem w podglądzie zdarzeń, ale są tam tylko błędy krytyczne już po ponownym uruchomieniu komputera "System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Możliwe przyczyny błędu: system przestał odpowiadać lub uległ awarii albo nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania." 

Od czego zacząć diagnozę? Nie mam problemów ze sterownikami.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawdź temperatury komponentów komputera przed grą, podczas gry oraz przed restartem jeśli da radę. Szczególnie karty graficzej. Możesz to zrobić za pomocą programu speccy lub HWiNFO

 

Przeinstaluj sterownik graficzny, to że system nie pokazuje błędów ze sterownikiem nie znaczy, że nie jest on przyczyną problemów. Odinstaluj obecny, restart komputera i zainstaluj nowy

 

Możne to także być problem z zasilaczem, możesz spróbować podłączyć inny zasilacz i zobaczyć, czy problem nadal występuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...