Skocz do zawartości

Nie działa strona internetowa która działała


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziwna sytuacja, chciałem sobie pograć ale na moim internecie (netia) nie działa strona internetowa worldwar3.com

Próbowane na Chrome, Edge, Firefox > na PC oraz na smartfonie na tym samym internecie tylko na WiFi

Natomiast na danych komórkowych na smartfonie wszystko działa.

 

Resetowałem router, kasowałem cookies, wyłączałem adblocka i antywirus, nic to nie daje.

 

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

ale na moim internecie (netia) nie działa strona internetowa

Tu jest  pies pogrzebany: NETIA stosuje własną ochronę przed stronami "niepewnymi". I płacisz za tą ochronę kilkanaście złotych miesięcznie.

Wiem to, bo też mam podobny problem z NETIĄ: mam swoją własną stronę startową, ale program ochronny NETII uznał ją za niepewną", więc ją blokuje. Nic na to nie mogę poradzić, bo nie ma się do kogo odwołać - NETIA to nieuchwytna firma, ma stały adres w Warszawie, ale to tylko adres potrzebny do rejestracji spółki, w rzeczywistości firma co kilka tygodni zmienia swoją siedzibę, na inne miasto, nigdy nie wiadomo, gdzie jest aktualnie. Natomiast salony NETII w całej Polsce zajmują się tylko szukaniem nowych klientów, i to poprzez agentów nie będących ich pracownikami, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za umowy podpisane przez tych agentów rzekomo w imieniu NETII.

 

jessi

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...