Skocz do zawartości

Problem z łączem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jestem pewien czy dobry dział, ale dotyczy zapewne czegoś co "złapałem". Problem dotyczy bardzo wolnego łącza internetowego, które prawdopodobnie po wyświetleniu podejrzanej strony przestało funkcjonować poprawnie, ponieważ stało się to zaraz po otwarciu strony. Stało się bardzo powolne, że praktycznie nie da się nic zrobić. Instalacja antywirusa trwa już dosłownie godzine, a próba wejścia na to forum i opisanie problemu prawie tyle samo. Pobranie samego instalatora antywira było z prędkością 15kb/s. Proszę o pomoc

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie masz żadnej infekcji.

 

Kosmetyka (wyłączam też Daemon Tools - nie jest potrzebny w Autostarcie):

Uruchom FRST. 
Skopiuj to poniższe: (ale nigdzie nie wklejaj tego!) - FRST sam znajdzie "fixlist" w schowku systemowym

Spoiler

START::
HKU\S-1-5-21-1215711077-2401596317-3864324733-1001\...\Run: [AdobeBridge] => [X]
HKU\S-1-5-21-1215711077-2401596317-3864324733-1001\...\Run: [DAEMON Tools Lite Automount] => C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe [482128 2022-11-19] (AVB Disc Soft, SIA -> Disc Soft Ltd)
S3 MpKsl2ffe3599; \??\C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Definition Updates\{2CC27F99-5C3D-4C65-99FC-C9297CBA55A1}\MpKslDrv.sys [X]
S3 MpKsl7204f4fd; \??\C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Definition Updates\{2CC27F99-5C3D-4C65-99FC-C9297CBA55A1}\MpKslDrv.sys [X]
S3 MSICDSetup; \??\G:\CDriver64.sys [X]
S3 NTIOLib_1_0_C; \??\G:\NTIOLib_X64.sys [X]
EmptyEventLogs: 
EmptyTemp:
END::

W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

====================

Cytat

Error: (12/10/2022 10:32:27 PM) (Source: EventLog) (EventID: 6008) (User: )
Description: Poprzednie zamknięcie systemu przy 22:21:13 na ‎10.‎12.‎2022 było nieoczekiwane.

Albo któryś sterownik jest nieodpowiedni, albo jakaś część komputera jest uszkodzona.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Musiałem z telefonu napisać posta bo ładowanie strony to mordęga. No więc nic nie pomogło, postanowiłem nawet zrobić format kompa i też nic. Nie mam jak podłączyć innego urządzenia bo mam tylko jeden komputer, rodzaj przeglądarki nie ma wpływu na to sprawdzałem. Nie mogę totalnie nic zrobić, pobrać ani zainstalować żadnych aktualizacji bo prędkość wacha się od 10 do 20kb/s. Czuje się jakbym się cofnął z technologią o 20 lat... Wygląda na to że nie był to problem podejrzanej strony skoro po formacie jest to samo. Bawiłem się opcjami z siecią itd ale nic. A żeby było śmieszniej... filmy przykładowo na YT oglądam bez problemu.

 

Edit: Już jednak YT też zacina, a wczoraj jeszcze chodził normalnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli system jest postawiony na nowo z tymi samymi objawami, to będzie to albo problem po stronie dostawcy, i na to raczej bym stawiał, skoro YT chodził z normalną prędkością, albo wina karty sieciowej. Gdyby była możliwość porównania, jak internet chodzi na innym sprzęcie albo z inną kartą sieciową, i chodziłby tak samo, to można wyeliminować tę opcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...