Skocz do zawartości

Które funkcje można odinstalować?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zainstalowałem sobie na 64 bitowym Windowsie 10 Pro PL 21H2 Microsofta Office 2021 to zainstalował się jakiś Microsoft Teams i go odinstalowałem i przestało wyskakiwać w autostarcie okno Microsoftu Teams ale nadal coś pozostało w pasku menu start
t1.png
Czy można odinstalować Asystenta aktualizacji Windowsa 10
t2.png
i Sprawdzanie kondycji komputera z systemem Windows 10
t3.png
Windowsa 10 mam postawiony na dysku talerzowym HDD TOSHIBA HDWD110 jestem ubogi i w takim stanie dostałem komputer i brakuje mi pieniędzy na dysk SSD albo NVME czy jak się tam nazywa nie znam się na dyskach magnetycznych to czy dało by się znacząco podnieść wydajność Windowsa 10 wyłączaniami zbędnych usług i funkcji ale z chcę pozostawić aktywną ochronę Windowsa Defendera ze względu na bezpieczeństwo systemu chyba że byłby jakiś mniej obciążający dysk antywirus i zostaję przy Windowsie 10 i w przyszłości przesiądę się na Windowsa 11 albo nowszego. Na Linuksa się nie dam przekonać ani na Hackin Toshe jedynie Windows 10 albo nowszy. Czy w takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest dysk magnetyczny?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...