Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Windowsa 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z uruchomieniem Windowsa 7. Instalowałem grę, która kazała - po instalacji - uruchomić ponownie kompa. Ok. Włączam grę, a tu ten sam komunikat. Pomyślałem, że znów włączę. Uruchamiam ponownie. Na ekranie gdzie jest logo windowsa a pod nim napis "Uruchamianie systemu Windows" zauważyłem, że loga nie ma. Następnie włącza się stary ekran (chyba z Win 2000 - pasek, a pod nim napis "Trwa ładowanie plików". Zmienia się rozdzielczość i pisze, że nie można uruchomić komputera. Uruchomiło się narzędzie do naprawy systemu, ale chyba z pięć razy próbowałem je włączać, a za każdym razem pisało, że nie może uruchomić kompa (a zarazem znaleźć problemu). Jedyne opcje jakie mam, to wyczyścić dysk twardy do ustawień fabrycznych, uruchomić wiersz polecenia, diagnozować problem, zrestartować kompa i spróbować rozwiązać problem. Próbowałem wszystkiego (za wyjątkiem pierwszego) i nic nie działa.

 

Pomocy!!!

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja raczej się opowiadam za problemem sprzętowym lub jakiś problem ze sterownikami.Wypal specjalną płytę ratunkową stąd https://www.fixitpc.pl/topic/54-windows-re-srodowisko-odzyskiwania-systemu/ i z poziomu tej płyty spróbuj przywrócić system do poprzedniego checkpointa

Edytowane przez picasso
12.07.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...