Skocz do zawartości

Internet Explorer 9


Flavius

Rekomendowane odpowiedzi

Od 14.03 jest już dostępna finalna wersja IE9.Niezależnie czy się lubi tę przeglądarkę czy nie to zachęcam wszystkich do zaktualizowania jej - trzeba pamiętać że oprócz funkcji przeglądarki zawiera różne funkcje wykorzystywane przez np. Windows Update,wiele także innych programów korzysta z niektórych funkcji IE

 

Link do wszystkich wersji IE:

http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages

 

IE9 jest przeznaczony dla systemów Vista/Windows Server 2008/Win 7/Windows Server 2008 R2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Choć na co dzień używam Opery, to zawsze aktualizuje IE do najnowszej wersji i instaluje wszystkie łatki. A sama przeglądarka mocno zmieniona i bardziej funkcjonalna.

 

Warto wspomnieć, że w przeglądarce zaszyte jest okienko informujące o wydaniu edycji Internet Explorer 10, co może być formą mechanizmu aktualizacji sprawdzającej dostępność nowej wersji:

 

IE10.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ?

 

Czy zakladka Ulubiony jest po prawej stronie czy tak jak w starej przegladarce po lewej ?

Pytam bo mialem wersje BETA IE9 i zakladka Ulubione byla po prawej i ni jak nie moglem sie przyzwyczaic do tej zmiany ?

Jezeli jest po prawej stronie to czy jest mozliwosc przeniesienia zakladki na lewa strone bo w wersji IE9 beta takiem mozliwosci nie bylo ?

Odnośnik do komentarza

W nowej IE 9 ulubione są po prawej stronie i nie ma jak na razie sposobu aby to zmienić. Jest to po prostu element nowego interfejsu proponowanego przez Microsoft i wielu osobom to przeszkadza.

Można tylko zakotwiczyć Centrum ulubionych z lewej strony, ale zmniejszy to okno wyświetlanej strony. Innym sposobem jest włączenie paska ulubionych i utworzenie nowego folderu np. Zakładki w lokalizacji C:\Użytkownicy\<user>\Ulubione\Pasek ulubionych. Do tego folderu przenosisz wszystkie linki / skróty i masz do nich dostęp z paska ulubionych z lewej strony.

 

IEzakladki.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info , niestety w tym ukladzie zostane przy IE8 , tak jak pisalem dla mnie strasznie niewygodne jest to ze Ulubione jest po prawej stronie ( moze to kwestia mojego wzroku ze nie pasuje mi po prawej ) ?

Nie wiem jak innym ale mnie akurat to nie pasi i to jest na teraz glowna przyczyna ze nie bede instalowal IE9 pomimo duzo poprawek w stosunku do poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...