Skocz do zawartości

Programy działają tylko z puplitu, nie uruchamia się mój komputer itd (brakuje pamieci aby uruchomic ten program)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
chciałbym się przywitać zanim poproszę o pomoc ?
posiadam spory problem z komputerem. Zabrałem z pracy komputer, który był długo nieużywany. Programy na pulpicie uruchamiają się i działają płynnie. Niestety nie mam dostępu do mój komputer ani innych działań typu manager urządzeń itd. Jedynym ‘sposobem’ by przeglądać zawartość folderu mój komputer jest wtedy, gdy w firefox wybiorę pobieranie i pyta gdzie zapisać plik, wtedy swobodnie jestem w stanie wybrać folder i przeglądać zawartości. W przypadku innych prób pojawia się błąd ’

brakuje pamięci aby uruchomić ten program zakończ działanie jednego lub więcej programów i ponów próbę

Co więcej próbowałem uruchomić bootowalnego DVD Windowsa w trybie bios z płyty DVD by przeprowadzić reinstalacje Windowsa, ale nic nie niestety nie dzieje. Microsoft Security Essential nic nie znalazł. Pod spodem link do skanu Farbar Recovery
http://www.wklejto.pl/671788 2
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Cytat

==================== Punkty Przywracania systemu =========================  

Niepowodzenie przy listowaniu punktów przywracania Sprawdź usługę "winmgmt" lub napraw WMI.    

 

==================== Wadliwe urządzenia w Menedżerze urządzeń =============  

Niepowodzenie przy listowaniu urządzeń. Sprawdź usługę "winmgmt" lub napraw WMI.

Szkoda, że nie pomaga tu @Picasso, może by coś wymyśliła.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...