Skocz do zawartości

Problem z rozruchem laptopa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu mam problem z rozruchem laptopa. Sprawa wygląda następująco, że strasznie długo się odpala. Ostatnio zanim mogłem na nim prawidłowo funkcjonować musiałem odczekać dwie godziny, aż po prostu się przysłowiowo "odmuli", gdy już pojawią się ikony na pulpicie i kliknę na ikonkę np. przeglądarki to muszę odczekać dobre pół godziny, zanim znowu się "odmuli". Skanowałem go programem "ESET online scanner" lecz nic nie wykryło. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej i po prostu obawiam się, że któregoś dnia po prostu nie będzie się dało na nim pracować. Prosiłbym o pomoc i poniżej wklejam logi z programu FRST. 

 

Pozdrawiam

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam

Dziękuję za odpowiedzi. Jednak laptop dzisiaj niespodziewanie padł i muszę skierować się do innego działu z prośbą o pomoc. Nie mogę zrobić skanu dysku, ponieważ uruchomił mi się tryb "automatycznej naprawy" i mam czarny ekran. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać pracę magisterską.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...