Skocz do zawartości

CLR20R3 HP


Szluh

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko opiszę sytuację. Po problemach z konfiguracją systemu Windows7 po aktualizacji, miałem problem z biblioteką z NET.Framework mscorwks.dll. Aplikacje od razu sypały się. Wykasowałem wszystkie frameworki i zainstalowałem odnowa przez aktualizacje windowsa. Po tym wszystkim obserwuję teraz błąd CLR20R3 na aplikacjach firmy HP.

 

Daje zrzut loga z procdump link
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

 

potrzebuję kilku plików z Twojego systemu. Użyj proszę narzędzia MscordacwksCollector [KLIK] i dostarcz mi spakowany zestaw plików z katalogu AMD64 (powinien zawierać podkatalogi, a w nich pliki msordacwks_cos_tam.dll oraz sos.dll). Wystarczy, że uruchomisz ten tool, zostawisz domyślne ustawienia, klikniesz 'Find Debugging DLLs', a potem 'Copy files there', co powinno skopiować wszystkie pliki do katalogu, z którego uruchomiłeś to narzędzie. Pliki spakuj i wrzuć na zippyshare.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

jest miejsce, gdzie typowo firmy ogłaszają się, gdy poszukują kogoś do pracy w branży IT za grubą kasę. https://app.skillhunt.io/jobs

Z resztą samemu też można się ogłaszać, ale jest trudniej :P

PS. Niech nie odstraszy cię angielski interfejs, to po prostu polska strona do szukania programistów dla zagranicznych korporacji z oddziałem w Polsce, które robią coś na polski rynek. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...