Skocz do zawartości

Error 1006 Access denied


Somebody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 Moim problemem jest to, iż od kilku dni nie moge wejść na kilka stron. Gdy na nie wchodzę via mój komputer ( ze smartphona bez problemu moge wejść na daną stronę i się zalogować ) pojawia się napis " Error 1006  Access denied the owner of this website has banned your IP"

 

Sądziłem, że może faktycznie dostałem bana na pewnych stronach, ale nie było ku temu podstaw bym takiego bana dostał. Zreszta pisałem do administracji tych stron i wszyscy mi potwierdzili, ze nie banawali mnie. Zacząłem problemu szukać u siebie. Powyłączałem wszelkie firewalle, antyvirusy i tym podobne, ale to nie pomogło. Próbowałem różnych przeglądarek internetowych - na każdej to samo. Szukałem podobnych problemów w internecie i na jednym z forum znalazłem podobny problem do mojego. Otóż pisała tam Osoba, która również nie mogła wejść na kilka stron, miała taki sam komunikat jak ja. Okazało się potem, ze miał jakiś "syf" u siebie na kompie. Być może również u mnie przyczyna tkwi w zainfekowanych kompie dlatego właśnie pisze tutaj i bardzo proszę o sprawdzenie moich logów.

 

Pozdrawiam :)

gmer.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji. Temat przenoszę do działu Sieci.

 

Moim problemem jest to, iż od kilku dni nie moge wejść na kilka stron. Gdy na nie wchodzę via mój komputer ( ze smartphona bez problemu moge wejść na daną stronę i się zalogować ) pojawia się napis " Error 1006 Access denied the owner of this website has banned your IP"

O jakich stronach konkretnie mowa? I komunikat sugeruje, by się skontaktować bezpośrednio z administratorami stron. Jeśli zbanowano IP (nie wiem na jakiej podstawie), jest to nie do rozwiązania po stronie systemu, pomijając obejścia typu proxy czy VPN.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za zainteresowanie oraz sprawdzenie logów. Dobrze wiedzieć, że infekcji brak. Z tym tematem o którym wspominałem w poście trochę pomyliłem bo ta Osoba jednak miała inny komunikat: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2518072.html

 

Kontaktowałem się z adminem i twierdzi, że mojego ip nie ma wsród zbanowanych. Ciekawe skąd to się mogło w takim razie wziąc. Jestem na tej stronie już kilka lat i szkoda mi braku dostępu do niej. A co do proxy lub VPN to dla mnie to czarna magia wiec chyba te sposoby daruje sobie i będe musiał się pogodzić ze strata tej strony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...