Skocz do zawartości

Powolne dzialanie komputera


GOTENROT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Windows 8 64-bity

 

Jak w temacie   po ostatniej aktualizacji systemu jakiś miesiąc temu komputer mi bardzo zwolnil zwłaszcza internet- strony wczytują się kilka minut, cały czas się zawieszają. Najpierw odświeżyłem system przez jakiś czas było dobrze ale jak wszystkie aktualizacje się wgrały znów komputer zwolnił. Odinstalowałem ostatnie ale nic nie pomogło.

Bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc. W załączniku przesyłam tylko logi z FRST. Z GMER próbowałem zrobić 2 razy ale komputer za każdym razem się wyłączał. Komunikat "komputer wykrył błąd".

Pozdrawiam

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam,

Windows 8 64-bity

 

Jak w temacie   po ostatniej aktualizacji systemu jakiś miesiąc temu komputer mi bardzo zwolnil zwłaszcza internet- strony wczytują się kilka minut, cały czas się zawieszają. Najpierw odświeżyłem system przez jakiś czas było dobrze ale jak wszystkie aktualizacje się wgrały znów komputer zwolnił. Odinstalowałem ostatnie ale nic nie pomogło.

Bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc. W załączniku przesyłam tylko logi z FRST. Z GMER próbowałem zrobić 2 razy ale komputer za każdym razem się wyłączał. Komunikat "komputer wykrył błąd".

Pozdrawiam

co do logów: nie ma w nich niczego podejrzanego.

 

jessi

Odnośnik do komentarza
Jeśli nie ma nic podejrzanego to może jakiś problem z systemem.

 

1. Odinstaluj ASUS WebStorage Sync Agent. To zbędne oprogramowanie od Asusa i bardzo możliwe że powoduje u ciebie ten bład

 

Error: (08/18/2016 05:37:10 PM) (Source: Application Hang) (EventID: 1002) (User: )

Description: Program IEXPLORE.EXE w wersji 10.0.9200.17568 przestał współpracować z systemem Windows i został zamknięty. Aby sprawdzić, czy jest dostępnych więcej informacji na temat tego problemu, sprawdź historię problemu w aplecie Centrum akcji w Panelu sterowania.

 

Identyfikator procesu: 16b8

 

Godzina rozpoczęcia: 01d1f96495288f3e

 

Godzina zakończenia: 284

 

Ścieżka aplikacji: C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE

 

Identyfikator raportu: 9de24b2c-6559-11e6-be87-606c665b26fa

 

Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:

 

Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

 

2. W Dzienniku zdarzeń jest poniższy błąd, może trzeba przeinstalować oprogramowanie kart sieciowych lub poszukać nowszych wersji sterowników

 

Error: (08/30/2016 01:00:40 PM) (Source: Microsoft-Windows-WLAN-AutoConfig) (EventID: 10003) (User: ZARZĄDZANIE NT)

Description: Nastąpiło nieoczekiwane zatrzymanie modułu rozszerzalności sieci WLAN.

 

Ścieżka modułu: C:\WINDOWS\System32\IWMSSvc.dll

 

 

3. Jest też bład po nieistniejącym McAfee

 

Error: (08/30/2016 01:02:36 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7000) (User: )

Description: Nie można uruchomić usługi McAfee OOBE Service2 z powodu następującego błędu:

Program wykonywalny, w którym ta usługa (zgodnie z jej konfiguracją) ma być uruchomiona, nie implementuje usługi.

 

 

Otwórz notatnik i wklej

 

Task: {D3206B9F-860E-4971-BF88-4C9949A19B48} - System32\Tasks\McAfee\McAfee Idle Detection Task

EmptyTemp:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść  na dysku D:\. Uruchom FRST i kliknij w Napraw. Po restarcie powstanie raport fixlog.txt przedstaw go.

 

 

Odnośnik do komentarza

Otwórz notatnik i wklej

 

HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
ShellIconOverlayIdentifiers: [ SkyDrive1] -> {F241C880-6982-4CE5-8CF7-7085BA96DA5A} => Brak pliku
ShellIconOverlayIdentifiers: [ SkyDrive2] -> {A0396A93-DC06-4AEF-BEE9-95FFCCAEF20E} => Brak pliku
ShellIconOverlayIdentifiers: [ SkyDrive3] -> {BBACC218-34EA-4666-9D7A-C78F2274A524} => Brak pliku
ShellIconOverlayIdentifiers-x32: [ SkyDrive1] -> {F241C880-6982-4CE5-8CF7-7085BA96DA5A} => Brak pliku
ShellIconOverlayIdentifiers-x32: [ SkyDrive2] -> {A0396A93-DC06-4AEF-BEE9-95FFCCAEF20E} => Brak pliku
ShellIconOverlayIdentifiers-x32: [ SkyDrive3] -> {BBACC218-34EA-4666-9D7A-C78F2274A524} => Brak pliku
U0 msahci; Brak ImagePath
U3 kxloapow; \??\C:\Users\PAWE~1\AppData\Local\Temp\kxloapow.sys [X]

 

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść  na dysku D:\. Uruchom FRST i kliknij w Napraw. Przedstaw raport fixlog.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...