Skocz do zawartości

Win10 zwalnia i zawiesza się po 5 minutach


Webasia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

mam nastepujacy problem:

-windows 10 - po uruchomieniu laduje sie coraz dluzej, ostatnio dochodzi do 5 minut! a czesem w ogole sie nie zaladuje i musze przycicskiem wylaczyc komputer i wlaczyc ponownie

-caly problem zauwazylam ok 3 tygodnie temu

-probowalam czysci komputer i tune-up roznymi programami doradzanymi przez znajomych (Iobit i System Mechanic) byla mala poprawa alke na krotko

- moje programy ktorych uzywam juz ponad 3 lata to Avast, CCleaner, Malvarebytes - Antimalvare

-cztery dni temu ktos doradzil mi program YAC, przyspieszy system, ale odinstalowalam go w momencie gdy zauwazylam ze chce robic jakies zmiany w ustawieniach dostepu do internetu.

-po odinstalowaniu YAC system kilkakrotnie butowal sie w safe mode, bez zmiany ustawien z mojej strony

-udalo mi sie to zmienic przy pomocy msconfig

-nastepnie mialam problem gdyz uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji skutkowalo informacja, ze nie mozna uruchomic aplikacji za pomoca wbudowanego konta administratora, po kilku razach samoistnie toto minelo

- widows laduje sie baaardzo dlugo i po kilku minutach zawiesza sie - szczegolnie podczas uzywania ms office worda lub excela

w zalacznikach podaje pliki skanow z FRST i Gmera. Niestety z gmera tylko preskan, gdyz po okolo 3 godzinach pracy gmer samoistnie sie wylacza...(3 proby)

bardzo prosze o pomoc (pracuje na komputerze).

Z gory dziekuje

Basia

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer preskan.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows, to nie jest problem infekcji. Z raportów nie wynika nic konkretnego, aczkolwiek jest tu skomasowanie oprogramowania zabezpieczającego, tzn. dwie rozgałęzione instalacje Avast Internet Security + Trusteer Endpoint Protection, a także "boostery".

 

Może zacznij od deinstalacji Trusteer i reszty dodanego bagażu Advanced SystemCare 9, Driver Booster 3.3, Superb Game Boost 3.0, Surfing Protection, System Mechanic. Po tym zrób nowe raporty FRST dokumentujące zmiany i wypowiedz się czy jest poprawa.

 

 

-probowalam czysci komputer i tune-up roznymi programami doradzanymi przez znajomych (Iobit i System Mechanic) byla mala poprawa alke na krotko

Te "boostery" to w większości przypadków zbędne instalacje, niekontrolowane procesy optymalizacyjne, aplikacje wątpliwej reputacji.

 

 

-cztery dni temu ktos doradzil mi program YAC, przyspieszy system, ale odinstalowalam go w momencie gdy zauwazylam ze chce robic jakies zmiany w ustawieniach dostepu do internetu.

-po odinstalowaniu YAC system kilkakrotnie butowal sie w safe mode, bez zmiany ustawien z mojej strony

YAC to program którego należy unikać! Więcej informacji na spodzie listy darmowych programów: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...