Skocz do zawartości

Zamiast porannej kawy: Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows


mcaron

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Pojawił mi się problem, który od kilku dni podnosi mi z rana skutecznie ciśnienie.

 

Dotychczas nie było problemów. 

Korzystam z legalnego (naturalnie) Windows 7 Prof 64Bit.

W związku z zakupem dysku twardego SSD i dla ogólnej higieny pracy przeinstalowałem system ok 2 tygodni temu.

 

Wieczorem, wychodzą z roboty i wyłączając komputer mam informację o tym, że aktualizują się Windows (co naturalne).

Rano uruchamia się komputer z komunikatem: "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows". 

 

Komputer mieli przez dobre 1,5 h i wstaje.... i tak co dwa dni. Kończy mi się cierpliwość a jednocześnie nie wiem co może być tego przyczyną. Wcześniej ten sam Windows na tym samym komputerze aktualizował się z powodzeniem nawet do wersji 10. Teraz ta sama konfiguracja nie może wgrać nawet podstawowych pierwszych aktualizacji. Jedyna zmiana to dodanie nowego dysku oraz wyłączenie na płycie głównej FireWire co raczej, moim zdaniem, nie powinno mieć znaczenia.

 

Czy możecie, Szanowni Fachowcy, pomóc mi znaleźć i wyeliminować przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...