Skocz do zawartości

No-IP DUC - Wymuszenie startu usługi


d4rqu

Rekomendowane odpowiedzi

JAK WYMUSIĆ START USŁUGI:

 

Kwestia wygląda tak:

Posiadam dyn ip, chciałem postawić server ultravnc.

Potrzebuje uruchomić program NO-IP DUC jako usługę.

 

Zaznaczam opcję: Run as a system service

I po restarcie usług nie uruchamia się. Nie pomaga zmiana opcji na "automatyczne".

 

W komentarzu jest napisane, że usługa działa na systemach xp do vista. Dlaczego na windows 7 nie działa?

 

Po zalogowaniu się do komputera i wpisaniu komendy net start "NO-IP DUC Service" usługa normalnie startuje.

Jak ją zmusić, aby wystartowała przed logowaniem? Ultravnc normalnie działa i zero problemów.

 

http://img171.imageshack.us/i/programy.jpg/

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

JAK WYMUSIĆ START USŁUGI:

 

Kwestia wygląda tak:

Posiadam dyn ip, chciałem postawić server ultravnc.

Potrzebuje uruchomić program NO-IP DUC jako usługę.

 

Zaznaczam opcję: Run as a system service

I po restarcie usług nie uruchamia się. Nie pomaga zmiana opcji na "automatyczne".

 

A jesteś pewien że usługa ma być uruchmiana z poziomu konta SYSTEM? Nie mam tego programu a obecnie nie mam czasu tego testować ,w sieci natomiast nie znalazłem podobnego problemu więc przetestuj uruchamianie usługi z poziomu kont LocalService i NetworkService.Usługa może nie chcieć wystartować z powodu że inne usługi od której NO-IP DUC zależy uruchamiają się z innych kont.

 

W komentarzu jest napisane, że usługa działa na systemach xp do vista. Dlaczego na windows 7 nie działa?

W dokumentacji programu jest napisane że jest kompatbilne z Windows 7 http://www.no-ip.com/downloads.php?page=win

na stronach MS też jest potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób mogę uruchomić usługę z poziomu konta LocalService lub NetworkService?

Przejdź do tabu "logowanie",wybierz opcję "to konto" następnie wybierz opcję "przeglądaj" ,najlepiej przejdź do "zaawansowane" i wybierz "usługa lokalna" lub "usługa sieciowa" (wypróbuj oba konta jeśli zajdzie potrzeba) no i oczywiście przestaw usługę na klasyczne AUTO

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...