Skocz do zawartości

Problemy z prędkością przeglądarek


MDRi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję już dosłownie wszędzie pomocy. Od razu zaznaczam nie jestem ekspertem w dziedzinie komputerów, ale jeżeli ktoś opisze mi co mam zrobić to mam nadzieje że sobie poradzę :)

Mój problem wygląda tak, wyjechałem na dosłownie miesiąc z domu gdzie zostawiłem swojego laptopa rodzicom. Teraz chodzi on bardzo powoli, dokładnie chodzi mi o przeglądarki, używam obecnie Google Chrome (Windows 7) i przy prędkości internetu (60 mb/s) (wysyłanie ~10 mb/s) strony potrafią się ładować od 3 do 10 sekund nawet. Gdzie wczesniej trwało to około sekundy? Po prostu kliknięcie i było.

Czy ktoś mógłby podać mi programy które pomogą mi ewentualnie wyrzucić niepotrzebne śmieci z kompa które mi to robią (może mam też i wtyczki jakieś zainstalowane? cokolwiek...by to nie było chcę się tego pozbyć) i zarazem przyspieszą i oczyszczą mi kompa i przeglądarka będzie chodziła jak należy? Dziękuje bardzo i czekam na jakiegoś zbawce.

Pozdrawiam

 

Addition.txt FRST.txt GMER.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przeniosę, tylko nie wiem gdzie jeszcze. Nie wygląda by chodziło tu o infekcję. Z raportów nic też konkretnego nie wynika. Jedyne co się rzuca w oczy, to ten błąd zawieszenia usługi:

 

Error: (03/25/2016 10:07:46 AM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7000) (User: )
Description: Nie można uruchomić usługi Usługa buforowania czcionek platformy Windows Presentation Foundation, wersja 3.0.0.0 z powodu następującego błędu:
%%1053

Error: (03/25/2016 10:07:46 AM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7009) (User: )
Description: Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na połączenie się z usługą Usługa buforowania czcionek platformy Windows Presentation Foundation, wersja 3.0.0.0.

 

Wstępnie przeprowadź czynności resetu buforu czcionek rozpisane tutaj: KLIK. Przy czym wykonaj nawigację stopniową do podanej ścieżki C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local, nie wklejaj jej w całości bezpośrednio w eksploratorze, gdyż nie zostanie znaleziona. Podczas wchodzenia stopniowo głębiej pojawią się komunikaty o braku dostępu które należy potwierdzić.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...