Skocz do zawartości

Pomocy ! Bo Teściu mnie zabije ! Brak Wifi


NikoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny :) 

Proszę o przeniesienie bo nie wiem czy w dobrym dziale piszę :)

 

A więc tak. Mój teść chciał kupic laptopa, dosc taniego zeby mozna bylo ogladac filmy i wejsc na internety. Wiec zamowilem takiego w miare na allegro. Ok przyszedl wszystko bylo fajnie, lecz przed wylaczeniem wyskoczylo 96 aktualizacji, mysle sporo ale chyba tak ma byc, wiec zostawilem laptopa i niech sie aktualizuje . na 2 dzien chcialem go wlaczyc a tu docodzilo do pewnego mometu wlaczania komputera i wyskakiwalo za kazdym razem zebym włozyl plyte z windowsem i właczyl naprawianie. Problem w tym ze takowej nie mialem. Wiec kolejna mysl wgram czystego windowsa i wklepe klucz z naklejki . Jak pomyslalem tak zrobilem i zainstalowal sie pomyslnie. LECZ teraz nie dziala Wifi i w ogole nie pokazuje ze jest w nim wifi , jest zwykle polaczenie kablowe ale ono tez nie dziala. Brak sterownikow ? P.S. Tak moglem oddac na gwarancji lecz tesc jedzie jutro za granice i musze go dzis zrobic :) Prosze o jakas szybka porade :) 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wejdź na stronę producenta laptopa i zainstaluj wszystkie sterowniki, które są pod ten model i system.

Pewnie brakuje ci do kart sieciowych, grafiki i czipsetu.

Możliwe, że również programu do obsługi dodatkowych klawiszy, jeśli WiFi jest uruchamiane pod takim.

Poza tym zwróć szczególną uwagę czy masz system 32 lub 64 bitowy, bo takie musisz instalować sterowniki.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi dokładniej o to, żeby zwrócić uwagę na stronie producenta przy wyborze modelu laptopa i potem systemu 32/64 bit.

Na przykład na stronie acera po tym wyborze, dostępne są również różne aplikacje.. do kamer, dodatkowych klawiszy i tak dalej, które muszą być już instalowane zgodnie z architekturą systemu.

Poza tym stery do grafiki i tak dalej, więc dlatego zwrociłem na to uwagę.

Oczywiście różni producenci różnie umieszczają sterowniki, ale że nie wiemy jakiego producenta laptop kolega posiada, tak więc zaznaczyłem to ogólnie, żeby zwrócił na to uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...