Skocz do zawartości

Jak usunąć yoursites123


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Faktycznie - wywaliło przez przypadek (lub jeśli się nie mylę przy ponownym uruchamianiu zawołał, że otwarta strona Traxer. online, z której się na szybko chciałam poduczyć, uniemożliwia restart)

I faktycznie dążyłam się zorientować, że F8 nie ma Repair Computer.

Trochę mnie to przerasta... I chyba się poddam :(

Ale i tak dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Czy ta płyta Recovery podczas startu udostępnia opcję typu "Napraw komputer"? Można też zrobić inaczej:

 

Zrób płytkę TuxPE. Na stronie filmiku rozwiń blok "Pokaż więcej" i wejdź w link pobierania - interesuje Cię wersja tuxpe_303_iso.iso. Nowsze nie obsługują systemów 32-bitowych. Gdy już wypalisz tę płytę, zbootuj z niej. Płyta ma wbudowany eksplorator plików. W łatwy sposób możesz przekopiować już poprawny plik:

 

C:\Windows\System32\pl-PL\aelupsvc.dll.mui

 

... do folderu zastępując wadliwą kopię:

 

C:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-a..structure.resources_31bf3856ad364e35_6.0.6000.16386_pl-pl_f539d28b07e02b53

Odnośnik do komentarza

Tak jest, plik poprawnie podmieniony. Możemy zakończyć temat:

 

1. Przez SHIFT+DEL (omija Kosz) skasuj plik C:\Windows\system32\sfc.txt oraz folder E:\FRST. Zastosuj DelFix oraz wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

2. Jeśli potrzebna najnowsza dostępna dla Vista wersja Adobe Reader, bądź Java, to także linki w tym samym przyklejonym: KLIK.

 

3. Do czytania na co uważać, by ograniczyć podobne problemy: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Picasso, nie mam słów, by wyrazić wdzięczność

"Jesteś wielka" słyszałaś już zapewne miliony razy :) ale tak naprawdę myśli zapewne każdy zdesperowany użytkownik komputera, któremu pomagasz.

 

I dziękuję Ci jeszcze za coś innego - że nie pozwoliłaś mi się poddać w tej walce. nawet nie wiesz, jaki to ma dla mnie wymiar symboliczny w obecnej sytuacji.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...