Skocz do zawartości

Problem: yourcites123


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jest problem.

1. Załącznik poniżej

2. Gdy chciałem dodać zdjęcie do załącznika nie mogłem znaleźć go na pulpicie , szukałem po innych w C:\Użytkownicy. Przeniosłem zdjęcie z pulpitu do folderu Ja , dlatego zamieszczam załącznik. 

Ale jest jakiś problem , którego nie rozumiem.

I jeśli trzeba w ostateczności możemy usunąć tego Usera, zrobić nowe konto i wtedy przenieść te wszystkie pliki na nowe konto ale to jak już nie będzie wyjścia, jeśli da się coś jeszcze z tym zrobić to można próbować. 

post-16859-0-51650000-1450215609_thumb.png

Odnośnik do komentarza

No cóż, ten komunikat oznacza stan początkowy właśnie, czyli konto o charakterze tymczasowym uruchamiane z C:\Users\TEMP (pomimo że komunikat mówi o C:\Windows\system32\config\systemprofile). Konto nie zostało przekierowane poprawnie w Reprofiler, z jednej z następujących przyczyn:

- Albo coś źle wykonałeś z tymi sekwencjami Detach + Assign.

- Albo zadanie zostało poprawnie wykonane, lecz coś jest nie tak z folderem C:\Users\user i system je ponownie odrzucił. Folder może być w taki sposób uszkodzony, że nie jest możliwe jego używanie.

 

Proponuję już się z tym nie męczyć i po prostu założyć nowe konto wg następujących wytycznych:

 

1. Z poziomu sprawnego konta Ja przekopiuj co jest ważnego z folderu C:\Users\user. Ścieżki pod uwagę (ale samodzielnie przewertuj cały katalog "user"):

 

----> Zawartość Pulpitu, Dokumenty, Ulubione IE:

 

C:\Users\user\Desktop

C:\Users\user\Documents

C:\Users\user\Favorites

 

----> Ustawienia programów:

 

C:\Users\user\AppData\Local

C:\Users\user\AppData\LocalLow

C:\Users\user\AppData\Roaming

 

Nie kopiuj przypadkiem tych folderów "Local" + "Roaming" w całości, tam mogą być śmieci adware i uszkodzenia. Kopiuj tylko i wyłącznie te dane, które są rzeczywiście "niezbędne".

 

2. Następnie w Panelu sterowania usuń to konto, zaznaczając także usuwanie danych użytkownika. Załóż nowe konto, zaloguj się na nie, wklej tam przekopiowane w punkcie 1 dane do korespondujących katalogów. Potwierdź wykonanie zadania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to skopiuje cały katalog user na pulpit cokolwiek nic się z tym nie stanie? I po założeniu nowego konta mam wszystko podmienić ?

I przy okazji co mam zrobić z tymi folderami : TEMP , TEMP.user-Komputer , ponieważ je przejrzałem i nic tam zbytnio niema, same śmieci. 

I z którego folderu mam przenieść ustawienia programu: http://scr.hu/7dbj/5lqx8

Odnośnik do komentarza

Jeśli to skopiuje cały katalog user na pulpit cokolwiek nic się z tym nie stanie? I po założeniu nowego konta mam wszystko podmienić ?

Oczywiście możesz skopiować cały folder "user" na Pulpit konta "Ja". Ale tego folderu w całości właśnie nie można wstawić na świeżo założone konto, tylko wybrane elementy z niego.

 

 

I przy okazji co mam zrobić z tymi folderami : TEMP , TEMP.user-Komputer , ponieważ je przejrzałem i nic tam zbytnio niema, same śmieci.

W folderach C:\Users\TEMP, C:\Users\TEMP.user-Komputer nie ma czego szukać. To są katalogi tymczasowe zrzucone przez system od zera gdy nie było możliwości zalogować poprawnie konta i tam nie ma poprzednich danych użytkownika. Usunięciem tych folderów zajmę się potem.

 

 

I z którego folderu mam przenieść ustawienia programu: http://scr.hu/7dbj/5lqx8

Z żadnego z nich. To nie są poprawne magazyny, należą do tymczasowego konta. Interesuje Cię tylko i wyłącznie ścieżka C:\Users\user.

Odnośnik do komentarza

A co do 3 cytatu, mówi pani o ustawieniu programów których nie mogę wyszukać w folderze user czyli to local/roaming/localLow i dlatego zapytałem bo nie wiem gdzie się to znajduje.

Po pierwsze, by widzieć te katalogi, musisz mieć włączone pokazywanie ukrytych folderów w Opcjach folderów: zaznaczone Pokaż ukryte pliki i foldery + odznaczone Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego. Po drugie, tych folderów tam może nie być wcale, jeśli folder "user" został zdewastowany. Tu właśnie nie jest pewne do jakiego stopnia jest uszkodzony ten "user", tam może nie być nic do kopiowania... Dla świętego spokoju możesz mi podać specjalny wyciąg całego folderu "user", to się dowiem na 100% jaka jest zawartość.

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Folder: C:\Users\user

 

Jeśli jednak konto już usunąłeś i ten folder zniknął, to zamiennie zrób skrypt na przekopiowanej na Pulpit Ja zawartości:

 

Folder: C:\Users\Ja\Desktop\user

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Przedstaw wynikowy fixlog.txt. Jeśli "user" jest mało uszkodzony, log będzie monstrualny i nie wejdzie w załącznik. W takim przypadku po prostu shostuj go gdzieś i podaj link do niego.

Odnośnik do komentarza

Ale co najważniejsze już skopiowane na nowe konto komputer, w user już się nic praktycznie nie znajduje. Mogę zrobić wyciąg reszty zawartości z user i nowego konta jeśli pani potrzebuje.

 

Konto user już usunięte.

Folder user nadal znajduje się na pulpicie konta Ja , tylko niepełny ponieważ pliki które pani kazała przeniosłem na nowe konto komputer

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...