Skocz do zawartości

Samoistnie otwiera sie Chrome, nie mogę zainstalować programu antywirusowego


Rekomendowane odpowiedzi

Ten błąd sugeruje problem sprzętowo-sterownikowy, tzn. jakiś komponent z tego zakresu stawiający opór. Na razie dostarcz mi materiały do analizy, tzn. skopiuj na Pulpit folder C:\Windows\Logs\CBS, spakuj do ZIP, shostuj gdzieś i podaj link do paczki.

 

Mam też pytania: jakie zewnętrzne urządzenia są podłączone (drukarki, skanery, karty, ...)? Widziałam w raporcie m.in. stare sterowniki Hewlett-Packard, a coś stanowczo za mało powiązanych wpisów instalacyjnych. Czy jakiekolwiek urządzenie Hewlett-Packard jest tu na pewno podłączone?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ten błąd sugeruje problem sprzętowo-sterownikowy, tzn. jakiś komponent z tego zakresu stawiający opór. Na razie dostarcz mi materiały do analizy, tzn. skopiuj na Pulpit folder C:\Windows\Logs\CBS, spakuj do ZIP, shostuj gdzieś i podaj link do paczki.

 

Mam też pytania: jakie zewnętrzne urządzenia są podłączone (drukarki, skanery, karty, ...)? Widziałam w raporcie m.in. stare sterowniki Hewlett-Packard, a coś stanowczo za mało powiązanych wpisów instalacyjnych. Czy jakiekolwiek urządzenie Hewlett-Packard jest tu na pewno podłączone?

Chyba mi sie udalo:)

http://przeklej.org/file/tqcv7K/CBS.zip

 

 

Mam też pytania: jakie zewnętrzne urządzenia są podłączone (drukarki, skanery, karty, ...)? Widziałam w raporcie m.in. stare sterowniki Hewlett-Packard, a coś stanowczo za mało powiązanych wpisów instalacyjnych. Czy jakiekolwiek urządzenie Hewlett-Packard jest tu na pewno podłączone?

i tutaj mogę polegnąć

Do komputera mam podłączone tylko: drukarka Brother DCP-195 C klawiaturę i myszkę, no tak jeszcze monitor.

Komputer to Hyrican PC-Set SET00362

I teraz –to może być istotne tylko nie wiem czy uda mi sie to opisać.

Kupując komputer miałam dysk podzielony na 2 : C i D.

Na D było cos wgrane …nie pamiętam jak się to nazywało, ale chyba ważne rzeczy, które były by mi potrzebne gdybym przeinstalowywała Windows. Wydaje mi się ze to było Recovery. Nie wiem, co zrobiłam kiedyś, ale nie mam nic na partycji D. Jak klikam na D to wyskakuje ze najpierw musze partycje sformatować dopiero wtedy będę mogła jej używać? Może tam były ważne rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Z raportu CBS nic nie wynika. Uruchom "Narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu": KLIK. Gdy narzędzie ukończy skan, powstanie plik C:\Windows\Logs\CBS\checksur.log. W Opcjach folderów odznacz opcję "Ukrywaj rozszerzenie znanych typów plików", zmień nazwę pliku na checksur.txt i dołącz do posta.

 

 

Do komputera mam podłączone tylko: drukarka Brother DCP-195 C klawiaturę i myszkę, no tak jeszcze monitor.

Czyli do usunięcia będą sterowniki Hewlett-Packard. Pod tym kątem:

- Pobierz ponownie FRST, zrób skan na następującym ustawieniu: odznacz pola Dienste (Usługi) + Treiber (Sterowniki).

- Start > w polu szukania wklep devmgmt.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator > w menu Widok włącz pokazywanie ukrytych urządzeń, zrób zrzut ekranu z tak ustawionego menedżera.

 

 

I teraz –to może być istotne tylko nie wiem czy uda mi sie to opisać.

Kupując komputer miałam dysk podzielony na 2 : C i D.

Na D było cos wgrane …nie pamiętam jak się to nazywało, ale chyba ważne rzeczy, które były by mi potrzebne gdybym przeinstalowywała Windows. Wydaje mi się ze to było Recovery. Nie wiem, co zrobiłam kiedyś, ale nie mam nic na partycji D. Jak klikam na D to wyskakuje ze najpierw musze partycje sformatować dopiero wtedy będę mogła jej używać? Może tam były ważne rzeczy?

Obawiam się, że partycja uległa uszkodzeniu i jest na ubój.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...