Skocz do zawartości

Wariujący system


bo11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Komputer sam wykonuje nie zależne ode mnie czynności: Podczas pracy w Microsoft Word często sam kasuje tekst, zaznacza i przenosi odpowiednie linijki tekstu wbrew woli użytkownika.Często "kursor" nie odpowiada na moje działania i sam zaznacza pola na pulpicie, przemieszcza ikony, tworzy skróty.  Dodatkowo przy włączeniu Firefox otwiera po kilkanaście nowych okien naraz. Po zeskanowaniu przez Malwarebytes i usunięciu wykrytych obiektów i ponownym uruchomieniu komputera dodatkowo po zalogowaniu pojawił się czarny ekran z kursorem ładowania ( teraz pulpit wrócił ).

Laptop Toschiba Satellite P755-S5120

System: Windows 7 Ultimate Typ: 64-bitowy

GMER.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na przyszłość: brak trzeciego obowiązkowego raportu FRST Shortcut. Temat przenoszę do działu Windows. To nie jest problem infekcji. Potem będą do usunięcia drobne rzeczy, na razie to nie jest istotne.

 

Komputer sam wykonuje nie zależne ode mnie czynności: Podczas pracy w Microsoft Word często sam kasuje tekst, zaznacza i przenosi odpowiednie linijki tekstu wbrew woli użytkownika.Często "kursor" nie odpowiada na moje działania i sam zaznacza pola na pulpicie, przemieszcza ikony, tworzy skróty. Dodatkowo przy włączeniu Firefox otwiera po kilkanaście nowych okien naraz.


To wygląda na problem z myszką (wielokrotny klik mimo pojedynczego). Co za mysz tu jest? A może tylko touchpad? Sugestie:

1. Jeśli tylko touchpad, sprawdzić reinstalację sterowników / oprogramowania z nim związanego.

2. Jeśli mysz:

  • W przypadku optycznej sprawdzić inną podkładkę (np. test z białą kartką papieru).
  • Wykonać procedury naprawcze opisane w tym artykule Microsoftu: KLIK.
  • Sprawdzić czy Left Mouse Button Fix likwiduje objawy: KLIK.
  • Sprawdzić inną myszkę.

PS. Jak rozumiem program TouchFreeze został zainstalowany w celu likwidacji tego efektu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...