Skocz do zawartości

Mysz - Podwójny klik zamiast pojedynczego


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Po świeżej aktualizacji mojego systemu Windows 7 do Windows 10 po pewnym czasie pojedynczy klik myszki zaczął się wykonywać jako podwójny w zupełnie losowych momentach. Bardzo irytujące, samoczynne niechciane otwieranie plików zamiast ich zaznaczenia, etc. Próbowałam bezskutecznie: zmiany opcji (różne szybkości kliku, zamiana funkcji przycisków), reinstalacja sterowników myszy, zamiana sterowników Windows na bezpośrednie producenta, podpięcie innej myszy. To chyba jakiś bug w Windows 10, bo jest więcej osób zgłaszających to zachowanie. W każdym razie gdyby ktoś miał podobny problem znalazłam tymczasowe obejście:
 
Left Mouse Button Fix - Małe narzędzie portable dedykowane korekcji tego szczególnego zachowania. Teoretycznie kompatybilność tylko z Vista, ale program spełnia swoje zadanie na moim Windows 10. Niestety musi on działać w tle cały czas. Nie uważam, że to rozwiązanie stałe, ale na razie nic innego u mnie nie działa.
 
mousefix.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...