Skocz do zawartości

Auslogics Disk Defrag Screen Saver - Defragmentator


Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim sądzicie ?

 

Opis programu Auslogics Disk Defrag Screen Saver

 

Auslogics Disk Defrag Screen Saver to darmowe, proste w użyciu i wygodne narzędzie, pozwalające na defragmentację dysków twardych w trybie wygaszacza ekranu. Takie rozwiązanie umożliwia nieustanne utrzymywanie optymalnego rozmieszczenia plików na dysku, jednocześnie nie zakłócając prac wykonywanych przez użytkownika na komputerze. Auslogics Disk Defrag Screen Saver podobnie jak standardowe wygaszacze ekranu uaktywnia się, rozpoczynając proces defragmentacji w momencie wykrycia, że system znajduje się w stanie bezczynności. Program najpierw dokładnie analizuje zawartość dysku, a następnie rozpoczyna defragmentację. Na ekranie w postaci wygaszacza wyświetlany jest postęp każdego z etapów. W momencie wznowienia pracy przez użytkownika, narzędzie przerywa proces defragmentacji, oczekując na odpowiednią chwilę na jego wznowienie.

 

Wg mnie bardzo dobrze się sprawuje.Podaję go jako ciekawostkę,bo działa jako wygaszacz :)

Defragmentuje wszystkie partycje.

 

653355.jpeg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Produkty Auslogics stawiam wysoko. Sam używam jego programu do defragmentacji dysku i spisuje się bez zarzutu. Szybko i co najważniejsze dokładnie defragmentuje. Na podobnym poziomie defragmentuje O&O defrag przynajmniej u mnie :) Pozdro

Witam.

 

Miło mi,ze mamy podobne opinie.

Gdyby ktoś nie chciał używać akurat tej wersji jako wygaszacza polecam także bezpłatnego Auslogics Disk Defrag

 

653374.jpeg

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Jakis czas uzywalem O&O, spisywal sie niezle, ale potem przerzucilem sie na PerfectDiska i tez jestem zadowolony, jak do tej pory PD to najlepszy defragmenter jakiego mialem okazje uzywac.

 

Auslogicsa mimo wielu zalet (szybki, darmowy, intuicyjny w obsludze interfejs) nie polecam, najslabszymi punktami programu sa brak boot-time defragmentacji MFT i plików systemowych oraz sam algorytm defragmentujacy, obawiam sie ze uzycie wbudowanego w Windows defragmentatora przynosi lepsze efekty. Tym bardziej nie polecilbym wersji wygaszaczowej. Chociaz przyznam ze mialem go ze 3-4 lata temu w wersji 1.0 bodajze, byc moze od tego czasu cos sie poprawilo.

 

Takze polecam jeszcze raz PerfectDiska, ew. O&O, a z darmowych rozwiazan np. Puran Defraga albo UltraDefraga.

Odnośnik do komentarza

To i ja dorzucę swoje 3 grosze...mam licencję na pełne wersje O&O 10 Professional i Paragon Total defrag 2009, ale pozostałem przy 2 defragmentatorach i to za free - Ultimate Defrag 1.72 (DiskTrix) i Puran Defrag. Natomiast jak ktoś chciałby spróbować naprawdę szybkiego i skutecznego defragmentatora, to proponuję DefragExpress (również od DiskTrix).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...