Skocz do zawartości

uTorrent i problem z dodawaniem plików


Rekomendowane odpowiedzi

Wygoglowałem podobny temat, który skończył się logami i czyszczeniem więc jestem u Was.

 

Nie wiem dokładnie co się stało, ponieważ długo nie korzystałem z tego programu, a komputer staram się trzymać w porządku.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to update javy, który zrobiłem tydzień temu.

 

uTorrent dodaje pliki do ściągania ale ja ich nie widzę. Ponowna próba włączenia ściągania tego samego pliku dostarcza tylko informacje: plik znajduje się już na liście. Lista jest pusta.
Próba zainstalowania czystego uTorrent nic nie dała. Jedynie przez moją pomyłkę doinstalowała jakieś śmieci do przeglądarki, których musiałem się pozbyć.

 

Win 8.1 x64

 

Załączam pliki z FRST. GMER ma problem z procesem, który to nie może dostać dostępu do pliku. Nie mam logów.

 

 

Pozdrawiam

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tylko kosmetyka:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Diablo III\Diablo III - Instrukcja.lnk
Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Diablo III\Diablo III.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Diablo III\Pomoc techniczna Blizzard.lnk
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...