Skocz do zawartości

Zaśmiecony win 8.1 - bez antywira - nie moge nic odpalić


Rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wpadł w moje ręce lapek z win 8.1

- Nie moge praktycznie nic odinstalować z "programy dodaj/usuń"  (komunikat: an error ocured while trying to uninstall [program] it may have already been uninstalled. Would you like to remove it from programs and features list?

- nie moge odpalić żadnej instalki ani programu (CHROME, GMER, FRST ani nic innego ) nawet w trybie awaryjnym (komunikat: sciezka do pliku i "the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail).

- brak antywirusa

- jest McAffe LiveSafe - internet security - nie moge go wywalić

 

Drażni mnie ten windows 8.1   need help :) Od czego mam zacząć tę przygodę z nim?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro nic się nie da zrobić, to uruchom środowisko WinRE i zrób operację Odśwież komputer (zachowanie ustawień i aplikacji ModernUI, ale usunięcie aplikacji desktopowych) lub mocniejsze Resetuj komputer (przywrócenie postaci fabrycznej, tu pewnie ze zintegrowanym McAfee). Wejście do tego środowiska powinno być dostępne z poziomu nowych Ustawień lub Zaawansowanych opcji rozruchu (gdzie jest wyliczany awaryjny i inne tryby). Ogólne wytyczne: KLIK.

 

 

PS. Mówisz o "braku antywirusa", podczas gdy jest pakiet McAfee go zawierający.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...