Skocz do zawartości

Windows 7 - uszkodzony profil?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem otóż za każdym razem jak odpalam Laptopa (Lenovo Y560), wpisuje hasło jak zawsze po czym pojawa sie napis " Trwa przygotowywanie pulpitu" (tak jest za każdym razem od tygodnia ). I moim oczą ukazuje się pulpit który wygląda jak nowy, nie ma plików które byly wcześniej. Po wejscu w Mój Komputer - dysk C - Użytkownicy - ADRIAN (folder z kłódką), i po wejsciu w ten folder są foldery dokumenty pulpit itp. i tam jest wszysko na swoim miejscu. Oprócz tego mojego konta ADRIAN sa jeszcze inne foldery : Desktop, Publiczny, TEMP (z kłódką), a zawsze było tylko jedno konto. Moje pytanie brzmi czy można jakoś przywrócic aby sie logowało normalnie na tamto konto ?

 

http://support.microsoft.com/kb/947242/pl

 

Według tej instrukcji

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

1135347800_1423348128.jpg

 

I nie wiem co mam dalej robic nie ma tu żadnych SIDów. ani .bak, a chciałbym przywrócic ten profil.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Robiłem tak jak w tej instrukcji i podczas

 

W lewym okienku programu Microsoft Management Console kliknij pozycję Użytkownicy i grupy lokalne.

 

Jeśli pozycja Użytkownicy i grupy lokalne nie jest wyświetlana, prawdopodobnie oznacza to, że ta przystawka nie została dodana do programu Microsoft Management Console. Aby zainstalować przystawkę, należy wykonać następujące czynności:

 

W programie Microsoft Management Console kliknij menu Plik, a następnie kliknij polecenie Dodaj/Usuń przystawkę.

Kliknij pozycję Użytkownicy i grupy lokalne, a następnie kliknij przycisk Dodaj.

Kliknij pozycję Komputer lokalny, kliknij przycisk Zakończ, a następnie kliknij przycisk OK.

Kiedy klikam zakończ wyskakuje mi taki błąd

post-15075-0-37500000-1423855762_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam problem otóż za każdym razem jak odpalam Laptopa (Lenovo Y560), wpisuje hasło jak zawsze po czym pojawa sie napis " Trwa przygotowywanie pulpitu" (tak jest za każdym razem od tygodnia ). I moim oczą ukazuje się pulpit który wygląda jak nowy, nie ma plików które byly wcześniej.

(...)

Oprócz tego mojego konta ADRIAN sa jeszcze inne foldery : Desktop, Publiczny, TEMP (z kłódką), a zawsze było tylko jedno konto. Moje pytanie brzmi czy można jakoś przywrócic aby sie logowało normalnie na tamto konto ?

Jesteś logowany via profil tymczasowy. Poproszę o raporty z FRST, które określą środowisko systemowe, podadzą listę kont wraz z identyfikatorami SID oraz błędy z Dziennika zdarzeń.

 

 

I nie wiem co mam dalej robic nie ma tu żadnych SIDów. ani .bak, a chciałbym przywrócic ten profil.

Nie widzisz SID kont, bo przecież nawet nie rozwinąłeś klucza! Ale to nie będzie potrzebne, gdyż:

 

Jeśli w raportach FRST nie będzie wyraźnych przeszkód, do zastosowania będzie ReProfiler przekierowywujący konto na poprzedni katalog, tak jak w tych tematach: KLIK, KLIK. Są jednak sytuacje, gdy to nie działa, bo źródło problemu to wyklucza, przykład: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...