Skocz do zawartości

Zresetowanie wszystkiego do ustawień podstawowych


kwacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wszystko jeszcze było jak najbardziej ok a dzisiaj coś zaczęło mi się pieprzyć z komputerem. System nie widzi pulpitu i zresetowal mi wszystkie ustawienia użytkownika, programy które zawsze się włączały nie włączają się. Wygląda to tak jakby system logował mnie na jakieś zapasowe konto a przy logowaniu do komputera wita mnie napis "przygotowywanie pulpitu" 

 

Problem wydaje się być podobny do tego:

 

 

wtf.jpg wtf2.jpg xd.jpg

Extras.Txt OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Prawdopodobnie otwiera Ci się konto gościa

Spróbuj zrobić tak

1. kliknij start 

2. przy przycisku wyłącz komputer kliknij na strzałkę i wybierz opcję "Przełącz użytkownika

4. Powinieneś zobaczyć dwa konta, swoje i gościa

5. kliknij na ikonę swojego konta, by się do niego zalogować

6. Gdy zalogowanie do głównego konta się powiedzie, wyłącz konto gościa. 

Odnośnik do komentarza

gnomiuszka

 

Nie, to nie jest konto Gościa. Kieruje go na profil systemowy C:\Windows\system32\config\systemprofile.

 

 

kwacek

 

Proszę nie kombinuj paczek na SpeedyShare, to jest utrudnienie - wstawiłam jako osobne załączniki. W Dzienniku zdarzeń cała kolekcja błędów dostępowych do poprzedniego konta:

 

[ Application Events ]
Error - 2014-12-16 12:11:07 | Computer Name = Kwacek-Komputer | Source = Microsoft-Windows-User Profiles Service | ID = 1515
Description = System Windows wykonał kopię zapasową tego profilu użytkownika. System
Windows automatycznie spróbuje użyć profilu z kopii zapasowej przy następnym logowaniu
tego użytkownika.

Error - 2014-12-16 12:11:07 | Computer Name = Kwacek-Komputer | Source = Microsoft-Windows-User Profiles Service | ID = 1511
Description = System Windows nie może znaleźć profilu lokalnego i loguje użytkownika
przy użyciu profilu tymczasowego. Zmiany wprowadzone w profilu zostaną utracone
po wylogowaniu.

Error - 2014-12-16 12:11:08 | Computer Name = Kwacek-Komputer | Source = Microsoft-Windows-User Profiles Service | ID = 1508
Description = System Windows nie może załadować rejestru. Częstą przyczyną tego
problemu jest za mała ilość pamięci lub brak wystarczających praw zabezpieczeń.
SZCZEGÓŁY - Odmowa dostępu. for C:\Users\TEMP\ntuser.dat

Error - 2014-12-16 12:11:08 | Computer Name = Kwacek-Komputer | Source = Microsoft-Windows-User Profiles Service | ID = 1505
Description = System Windows nie może załadować profilu użytkownika, ale wykonał
logowanie przy użyciu domyślnego profilu systemowego. SZCZEGÓŁY - Odmowa dostępu.

 

 

No i właśnie, interesuje mnie czy coś wykonałeś z linkowanego podobnego tematu - co mówi Reprofiler.

 

 

PS. A teraz głównym raportem na forum jest FRST, a nie OTL.

 

Odnośnik do komentarza

Reprofiler notuje problem "tymczasowości" konta, ale ze względu na jego aktywność do poniższej operacji jest wymagane inne konto pośrednie.

 

1. Włącz tymczasowo wbudowane konto Administrator. Start > w polu szukania wpisz lusrmgr.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator. Dwuklik w Użytkownicy > dwuklik w Administratora i włącz konto.

 

2. Wyloguj się całkowicie z obecnego konta poprzez pełny restart komputera a nie opcje Wyloguj / Przełącz użytkownika. Zaloguj się na Administratora. Uruchom na nim Reprofiler. Rozłącz konto Kwacek z folderem C:\Users\Kwacek (opcja Detach), następnie połącz konto ponownie z tym folderem.

 

3. Zresetuj komputer. Zaloguj się na Kwacka i powiedz co widzisz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...