Skocz do zawartości

Problem z zacinaniem się gier, stron itd.


kurde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystko jest ok, wszystko się szybko wczytuje ale od ostatniego razu picasso jak mi pomogłaś z długo wczytującym się windowsem pojawiły się przycięcia w grach, stronach, czy jak np coś ściągam i słucham muzyki z youtube.

Nie jest to ciągłe ale czasem się pojawia i jest to irytujące. To tak jakby mi procesor nie wyrabiał czasem takie przycięcia (klatkowanie).

 

Zaznacze że to się stało ok 1 lutego, w tym też okresie mniej więcej była aktualizowana grafika i wymieniane kable telefoniczne/internetowe. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zaznacze że to się stało ok 1 lutego, w tym też okresie mniej więcej była aktualizowana grafika i wymieniane kable telefoniczne/internetowe.

Temat przenoszę, na razie do Windows ale może i do Hardware pójdzie. Założyłeś temat w dziale diagnostyki infekcji (nie podając nawet raportów), a sam sugerujesz że problem występuje od:

 

Zaznacze że to się stało ok 1 lutego, w tym też okresie mniej więcej była aktualizowana grafika i wymieniane kable telefoniczne/internetowe.

Żadnych danych tu nie ma, ani nowych raportów FRST obrazujących co ew. się zmieniło, ani innych np. sprzętowych (KLIK), by móc cokolwiek powiedzieć.

 

 

PS. Tylko przypominam z poprzedniego tematu, by się upewnić że jednak problem nie jest prokurowany przez:

 

(...) równie dobrze problem może tworzyć bardzo rozbudowany i inwazyjny pakiet Avast Premier.

Odnośnik do komentarza

Proszę nie podbijaj tematu postami w stylu "pomoże ktoś" (usuwam), odpowiedzi nie ma, bo może nikt nie wie lub nie ma czasu na analizę. Z raportów FRST nic nie wynika.

 

Bardziej stawiam na "najnowsze sterowniki do karty graficznej" które niekoniecznie musiały być trafnym wyborem.

Skoro podejrzewasz tę aktualizację, to spróbuj powrócić do poprzedniej wersji. Nie jestem do końca przekonana czy w tym rzecz, bo jeszcze zgłaszasz problem z operacjami sieciowymi typu przeglądanie stron czy pobieranie plików - tu firewall Avast bardziej pasuje i ja bym jednak na wszelki wypadek sprawdziła czy tymczasowa deinstalacja Avast Premier coś wnosi do sprawy. Wątków stricte sprzętowych się nie podejmuję, nie jest to moja specjalizacja. Tyle ode mnie. Nic więcej nie wymyślę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...