Skocz do zawartości

Opera - Zniszczony tekst na YouTube


Sonic0509

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepiej pisać w tym dziale, więc...

Od jakiegoś czasu (jeśli nie od zawsze) na YouTube czcionka (czas i adnotacje) jest jakaś hmm... Screen opisze to najlepiej (załącznik)

Tak się dzieje zawsze, gdy kursor jest "na filmie". Czy to z adnotacjami czy z czasem.

Na firefoxie wszystko jest jak trzeba i już mówię, że nie przejde na FF :P

Jak to naprawić/poprawić?

post-844-0-27445000-1294261464_thumb.png

Edytowane przez DawidS28
Połączyłem posty.
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To faktycznie jest czas...

 

1. Wywal pamięć podręczną Opery, może stare style tam siedzą i robią problem.

2. Dodawałeś własne arkusze CSS do przeglądarki? -> https://www.fixitpc.pl/topic/191-kontrolowanie-prezentacji-stron-www/page__view__findpost__p__911

3. Wykorzystujesz jakieś własne skrypty w JavaScript? -> https://www.fixitpc.pl/topic/825-kontrolowanie-prezentacji-stron-www-moje-spojrzenie/page__view__findpost__p__12075

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie napisałeś jakiej przeglądarki internetowej standardowo używasz,

 

dlatego podeprę się wypowiedzią kolegi DawidS28 bo może Ciebie zna i wie czego używasz do przeglądania stron internetowych. Dlatego jeśli Twoja przeglądarka to Opera to zrobiłbym jedną radykalną rzecz, którą jest odinstalowanie Opery, plus ręczne czyszczenie rejestru ze śladów po operze i zainstalowanie w jej miejsce nowej wersji. Jeśli chcesz zachować pewne rzeczy takie jak: hasła do portali, zakładki ze stronami internetowymi itp. wszystko można..., wystarczy poszperać w internecie. Piszę to dlatego, ponieważ sam miałem podobny problem i zainstalowanie Opery na czysto rozwiązało wszelkie problemy.

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

@Aux

Odinstalować i zainstalować umiem, ale co dokładnie z rejestru usunąć całe SOFTWARE/Opera?

 

@DawidS28

Nie dodawałem skryptów ani arkuszy, chyba, że same się dodały. Pamięć wyczyściłem i dalej to samo. Opera 11.00 build 1156.

Dodam jeszcze, że czas pod filmem robi się taki po wjechaniu kursorem na film. Jak zabiorę i pasek postępu (długości filmu) zrobi się cieniutki czas wraca do normy. Adnotacje są takie dziwne cały czas. I kolory zepsutych nie są zawsze takie same.

Odnośnik do komentarza

Zrobione. Dalej tak samo.

 

Ed.

Ściągając swój ulubiony skin słuchając jednocześnie muzyki właśnie z YouTube zauważyłem, że gdy panel (boczny) w skinie jest przezroczysty, nie ważne czy na wierzchu czy nie, czcionki są takie jak na obrazku. Lecz gdy panel jest nieprzezroczysty - wszystko ładnie śmiga. Można to jakoś pogodzić?

Odnośnik do komentarza

Tak. Na standardowej i każdej innej bez przezroczystego panelu jest ok. Raczej wątpię, że to wina jakiejś czcionki w Operze (raczej skórki), bo to się dzieje tylko jak pasek postępu filmu jest rozwinięty (szeroki), a poza tym YouTube ma odtwarzacz flashowy. Piszę z telefonu, więc jak będę przy komputerze to sprawdzę tak czy siak czy coś pomoże i może dodam zdjęcie, które jeszcze dokładniej pokaże jak to wygląda i o co chodzi.

 

ed. Sprawdzone w ustawieniach. Żaden kolor nie jest podobny do tych uszkodzonych.

 

Co do adnotacji to jak są z czerwonym tłem to napisy są białe pogrubione, a z białym niebieskie (cyan) w białej obwódce.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...