Skocz do zawartości

Brak dostępu do internetu Ethernet/WiFi


l4rgo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dostępem do internetu poprzez sieć przewodową oraz wifi.
Przy połączeniu poprzez wifi wyskakuje komunikat "Ograniczony dostęp", natomiast przy połączeniu poprzez ethernet,
wysyła lecz nie odbiera pakietów danych. Problem jest z usługami odpowiedzialnymi za sieć których obecnie nie da się włączyć.
Dla przykłady podczas próby uruchomienia usługi "Rozpoznawanie lokalizacji w sieci" wyskakuję kod błędu -1073741288.
Wydaję mi się że problem identyczny jak w tym wątku:
https://www.fixitpc.pl/topic/8206-brak-dostepu-do-internetunie-mozna-uruchomic-uslugi-klient-dhcp/
Dodam że nie ma możliwości przywrócenia systemu na moment przed awarią.

System skanowany Combofix oraz AdwCleaner.
Dodaje skan OTL oraz link do rejestru wykonanego Regbak.

https://www.dropbox.com/s/pf6oxzfiev8ee5j/2014-11-12.zip?dl=0
Bardzo proszę o pomoc.
 

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem jest z usługami odpowiedzialnymi za sieć których obecnie nie da się włączyć.

Dla przykłady podczas próby uruchomienia usługi "Rozpoznawanie lokalizacji w sieci" wyskakuję kod błędu -1073741288.

Wydaję mi się że problem identyczny jak w tym wątku

(...)

Dodam że nie ma możliwości przywrócenia systemu na moment przed awarią.

Tak jak w tamtym temacie, są masowe uszkodzenia uprawnień w gałęzi SYSTEM i to nie tylko usług natury sieciowej. W systemie brak kopii umożliwiającej odkręcenie tego bez bólu. Naprawa ręczna (przygotowanie pliku rekursywnie odtwarzające oryginalne uprawnienia) jest strasznie pracochłonna i tego z pewnością nie jestem w stanie zrobić szybko. Jeśli zależy Ci na czasie, to kwalifikuje się reinstalacja Windows...

 

PS. Na temat używania ComboFix: KLIK. Zaś OTL to przestarzałe narzędzie, obecnie główny raport analityczny na forum to FRST.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...