Skocz do zawartości

Windows Search nie działa poprawnie / Problemy z utratą uprawnień


ewenement

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam zaznaczone zezwalaj na indeksowanie

 

Wrzucam logi otl i frst. Mam też dziwny problem, że czasami nie mam praw do pliku który sam stworzyłem... Muszę wejść w jego właściwości i nie ma on przypisanych uprawnień dla nikogo. Więc daję mu wtedy pełną kontrolę dla mnie i po problemie... ale dlaczego tak się dzieje??? Jeszcze niedawno nie miałem takich problemów. Mam nadzieje, że specjaliści po obejrzeniu moich logów otl i frst rozwiążą te 2 problemy... Malwarebytes Ant-Malware wykrył:

PUP.Optional.Somoto, C:\Users\Grzegorz\AppData\Local\Temp\bitool.dll, , [0e31d14aeb912412ce83b3c49a6848b8],

log otl

http://wklej.org/id/1504690/

extras

http://wklej.org/id/1504691/

 

frst

http://wklej.org/id/1504692/

addition

http://wklej.org/id/1504693/

Odnośnik do komentarza

Jestem administratorem - mam tylko jedno konto na tym komputerze, sprawdziłem w ustawieniach dysków w zabezpieczeniach i jest tam mój użytkownik xxx\administratorzy i xxx\uzytkownicy gdzie xxx to moje konto i jak kliknę na  xxx\administratorzy to widzę, że ma pełną kontrolę a jak kliknę na xxx\uzytkownicy widzę, że ma zaznaczone zezwalaj dla "odczyt i wykonywanie", "wyświetlanie zawartości folderu" "odczyt"

Odnośnik do komentarza

Posługujesz się strasznie przestarzałym FRST pozbawionym nowych skanów, komend i poprawek. FRST jest aktualizowany tak często, iż tylko pobieranie za każdym razem na nowo gwarantuje najnowszą wersję.

 

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 17-08-2014 01 (ATTENTION: ====> FRST version is 75 days old and could be outdated)

 

Brakuje też trzeciego pliku FRST Shortcut.

 

 

Mam problem z Windows Search w Win 7 HP.

Nie działa poprawnie, nie znajduje podstawowych programów takich jak paint, kalkulator itd, jak wpiszę w pasku startu paint lub kalkulator to nie znajduje tego co mnie interesuje... jak wpiszę np. mspaint lub calc to wtedy znajdzie... Kiedyś tak nie było.

"Kalkulator" i "Paint" to nazwy obiektów w Menu Start, zaś calc i mspaint to nazwy plików w system32. Nasuwa się pytanie czy w ogóle istnieją "Akcesoria" w Menu Start z owymi składnikami (czyli ścieżka C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories z tymi skrótami LNK) i czy skróty są wyświetlane w postaci polonizowanej. W przypadku braku tej ścieżki lub braku skrótów w niej lub innej nazwy owych skrótów wyszukiwanie nie złapie nazw, które wspominasz, co najwyżej podsunie link do w(y)łączania komponentów Windows.

 

Nie podałeś FRST Shortcut, to i stwierdzić dokładnie nie mogę czy są jakieś ubytki w Menu Start.

 

 

Mam też dziwny problem, że czasami nie mam praw do pliku który sam stworzyłem...

W jakiej ścieżce dostępu?

 

 

Malwarebytes Ant-Malware wykrył:

PUP.Optional.Somoto, C:\Users\Grzegorz\AppData\Local\Temp\bitool.dll, , [0e31d14aeb912412ce83b3c49a6848b8],

Skutki pobierania jakiegoś programu z adware. Brak jednak związku z problemami przedstawionymi w temacie.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Podczas próby wejścia w ten katalog wyskoczyło info C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu 

Wyskoczyło info, że potrzebuje praw administratora czy kontynuować kliknąłem tak wszedłem w ten folder i teraz już wyszukiwania działa ok... Czyli coś z prawami jest nie tak... tylko co i dlaczego? Jak sprawdzić i rozwiązać ten problem? 

 

Odnośnik do komentarza

Usuwam ten post o treści "Co mam robić?". Powtarzam nie od dziś, że pobijanie tematu takimi bezużytecznymi postami jest niemile widziane i nie przyśpieszy nic. Odpowiedź się pojawia gdy: dana osoba jest obecna, ma czas i ma coś do powiedzenia.

 

Na razie wiadomo, że zostały zdefektowane uprawnienia w ścieżce C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu. Nie odpowiedziałeś mi jednak na pytanie:

 

 

Mam też dziwny problem, że czasami nie mam praw do pliku który sam stworzyłem...

W jakiej ścieżce dostępu?

 

Poza tym, nasuwa się jaka jest kondycja dysku, czy sprawdzałeś go? Jeśli nie, to załóż nowy temat w dziale Hardware i dostarcz tam dane orientowane pod tym kątem.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam od jakiegoś czasu nie wiem nawet jak długo mam problem prawdopodobnie z uprawnieniami. Nawet ostatnio podczas instalowania programu wyskoczył błąd "odmowa dostępu, nie może założyć katalogu". Instalator nie mógł założyć folderu tutaj "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs" gdy wyświetlę właściwości tego folderu (Programs) to jest pokazane, że folder tylko do odczytu. Gdy chcę to zmienić wyskakuje błąd "Błąd podczas stosowania atrybutów... odmowa dostępu" Często zdarza się też, że jak chcę przenieś\skopiwoać jakiś folder gdzieś okazuj się, że nie mogę. Również odmowa dostępu. Gdy wchodzę w zabezpieczenia tego folderu/pliku widać, że nie ma on żadnych praw dla nikogo.

Co może być przyczyną tego problemu i jak spróbować rozwiązać ten problem. Oczywiście działam na koncie administratora (tylko jedno konto mam na tym komputerze). Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez picasso
Tematy sklejone. //picasso
Odnośnik do komentarza

gdy wyświetlę właściwości tego folderu (Programs) to jest pokazane, że folder tylko do odczytu.

Po pierwsze: w windows wszystkie foldery mają atrybut tylko do odczytu. Przekonasz się o tym tworząc nowy folder w dowolnej lokalizacji i sprawdzając jego właściwości.

 

Oczywiście działam na koncie administratora (tylko jedno konto mam na tym komputerze).

Po drugie: praca na koncie z uprawnieniami administratora, to nie to samo, co praca z uprawnieniami administratora (patrz "Uruchom jako administrator").

Odnośnik do komentarza

A co tam można kombinować? Poprzesuwać suwak? Mam ustawione "powiadamiaj mnie tylko wtedy gdy programy próbują wprowadzać zmiany na komputerze(nie przyciemniaj pulpitu). Nie powiadamiaj mnie gdy wprowadzam zmiany w ustawieniach systemu windows" Zrobiłem to bo drażniło mnie jak co chwilę wyskakiwał komunikat i przyciemniał się ekran

 

Taki błąd się pojawił podczas instalowania drukarki hp

 

1271743200_1418115111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Obejście problemu: aktywuj systemowe konto administratora. W pole wyszukiwania wpisz cmd, w wynikach PPM na ikonie cmd i wybierz "Uruchom jako administrator". W oknie linii poleceń wpisz

net user administrator /active:yes

Wyloguj się i zaloguj na koncie Administrator. Zainstaluj, co tam potrzebujesz, ewentualnie stwórz nowe konto użytkownika o uprawnieniach administratora. Zaloguj się na nowe konto i sprawdź, czy masz prawa do plików i folderów. Jeśli tak, to przekopiuj, co potrzeba ze starego konta i usuń je, a dalej używaj nowego. Po całej operacji warto odwrócić aktywność konta Administrator

net user administrator /active:no
Odnośnik do komentarza

To już jak tam sobie chcesz. Wątek ciągnie się od 3 dni, a sam problem występuje od dłuższego czasu. Stworzenie testowego konta i sprawdzenie jego uprawnień zajmie ci jakieś 15 minut, a dzięki temu przekonasz się, czy problem jest natury globalnej, czy też dotyczy tylko tego konkretnego konta. Wreszcie z poziomu użytkownika Administrator możesz nadać swojemu kontu uprawnienia do wszystkich plików na poziomie pełna kontrola ( o ile konto Administrator też nie jest zdegradowane).

Bo rozumiem, że Edytuj lub Zaawansowane w ostatnim zrzucie zwraca błąd "brak dostępu"?

Odnośnik do komentarza

Obrazek sugeruje, że tu raczej nie pomoże kontekst innego konta. Wg obrazka uprawnienia są całkowicie wymazane - brak jakichkolwiek kont i grup mających dostęp - tu nie tylko więc chodzi o to, że jedno konto użytkownika utraciło dostęp. Skoro ACL jest puste, konto Administrator też nie będzie mieć dostępu.

 

Oba tematy zostają sklejone. W poprzednim temacie był problem z uprawnieniami C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories. Tu z kolei wychodzi kolejna ścieżka C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP. Proszę o spis uprawnień folderów "od samej góry do zgłoszonego punktu" i listę co jest w "Programs":

 

Pobierz najnowszy FRST (poprzednio używany stary): KLIK. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

ListPermissions: C:\
ListPermissions: C:\ProgramData
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP
Folder: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Pokaż raport fixlog.txt.

Odnośnik do komentarza

Nie zwraca błędu "brak dostępu" mogę sobie na koncie k-1 sam nadać prawa

vs.

 

Permissions for "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP":

 

Owner: BUILTIN\Administrators

 

DACL:

 

{NULL}

 

Tak się dzieje, ponieważ wg skanu ostał się Właściciel folderu (grupa Administratorzy), co umożliwia Ci zmianę uprawnień, w przeciwnym wypadku nie byłbyś nawet w stanie tego rekonfigurować. Poza Właścicielem uprawnienia zupełnie wymazane, żadne konto nie ma dostępu. Na razie więc odblokuję ten folder i pobiorę uprawnienia reszty obiektów w ścieżce "Programy":

 

 

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Unlock: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Bridge CS6 (64bit).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Bridge CS6.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe ExtendScript Toolkit CS6.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Extension Manager CS6.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Photoshop CS6 (64 Bit).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Photoshop CS6.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Adobe Reader XI.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Citrix Receiver.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Media Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Mozilla Firefox.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Sidebar.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\TeamViewer 9.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows Anytime Upgrade.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows DVD Maker.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows Fax and Scan.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows Live ID.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows Media Player.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Windows Mobile Device Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\XPS Viewer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\4t Tray Minimizer Help.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\4t Tray Minimizer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\How to order.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\License.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\Readme first.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\Uninstall 4t Tray Minimizer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\1. Buy Now! - Secure Ordering.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\2. 4t Niagara Software - other products.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\3. 4t Tray Minimizer page - check latest news.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\4. Wish List - request new feature and vote for wishes.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\5. Newsletter - join our mailing list to get announcements of new versions.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\6. FAQ - Frequently Asked Questions.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\4t Tray Minimizer\On the Web\7. Contact us to get support or give suggestions.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Bluetooth File Transfer Wizard.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Calculator.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\displayswitch.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Math Input Panel.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Mobility Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Paint.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Remote Desktop Connection.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Snipping Tool.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Sound Recorder.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Sticky Notes.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Sync Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Welcome Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Wordpad.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Accessibility
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Accessibility\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Accessibility\Speech Recognition.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Character Map.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\dfrgui.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Disk Cleanup.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Resource Monitor.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\System Information.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\System Restore.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Task Scheduler.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Windows Easy Transfer Reports.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Windows Easy Transfer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Tablet PC
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Tablet PC\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Tablet PC\ShapeCollector.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Tablet PC\TabTip.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Tablet PC\Windows Journal.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell\desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell\Windows PowerShell (x86).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell\Windows PowerShell ISE (x86).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell\Windows PowerShell ISE.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\Windows PowerShell\Windows PowerShell.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Component Services.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Computer Management.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Data Sources (ODBC).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Event Viewer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\iSCSI Initiator.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Memory Diagnostics Tool.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Performance Monitor.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\services.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\System Configuration.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Task Scheduler.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Windows Firewall with Advanced Security.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Windows PowerShell Modules.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Advanced IP Scanner v2
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Advanced IP Scanner v2\Advanced IP Scanner Manual.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Advanced IP Scanner v2\Advanced IP Scanner.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Advanced IP Scanner v2\Uninstall Advanced IP Scanner.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\AMD Catalyst Control Center
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\AMD Catalyst Control Center\AMD Catalyst Control Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\AMD Catalyst Control Center\Pomoc.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Battlefield 3
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Battlefield 3\Battlefield 3.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Battlefield 3\EA UMOWA UŻYTKOWNIKA.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Battlefield 3\Plik Przeczytaj.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Battlefield 3\Pomoc techniczna.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CCleaner
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CCleaner\CCleaner Homepage.url
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CCleaner\CCleaner.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CSB-PDF-Printer
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CSB-PDF-Printer\Uninstall CSB-PDF-Printer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Desktop Restore
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Desktop Restore\Desktop Restore.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Desktop Restore\Uninstall Desktop Restore.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FileZilla FTP Client
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FileZilla FTP Client\FileZilla.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FileZilla FTP Client\Uninstall.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FlashGet3.7
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FlashGet3.7\license.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FlashGet3.7\start FlashGet.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FlashGet3.7\uninstall FlashGet.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\G DATA ANTIVIRUS
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\G DATA ANTIVIRUS\G DATA ANTIVIRUS.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\G DATA ANTIVIRUS\Utwórz nośnik startowy.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Battlefield 3™.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Battlefield 4™ (64 bit).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Battlefield 4™.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Chess.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\FreeCell.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\GameExplorer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Hearts.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Internet Backgammon.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Internet Checkers.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Internet Spades.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Mahjong.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Minesweeper.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\More Games from Microsoft.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Purble Place.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Solitaire.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Games\Spider Solitaire.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome\Google Chrome.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Drive
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Drive\Google Docs.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Drive\Google Drive.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Drive\Google Sheets.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Drive\Google Slides.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HD Tune
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HD Tune\HD Tune Manual.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HD Tune\HD Tune on the Web.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HD Tune\HD Tune.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HD Tune\Uninstall HD Tune.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\Centrum obsługi HP.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\HP SoftPaq Download Manager.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\HP Color LaserJet CP1210 Series
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\HP Color LaserJet CP1210 Series\UnInstall HP Color LaserJet CP1210 Series.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\HP Smart Web Printing
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HP\Officejet 7000 E809a Series
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Logitech
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Logitech\Logitech Gaming Software 8.56.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Maintenance
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Maintenance\Backup and Restore Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Maintenance\Create Recovery Disc.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Maintenance\Desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Maintenance\Remote Assistance.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes Anti-Malware
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes Anti-Malware\Deinstalacja programu Malwarebytes Anti-Malware.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes Anti-Malware\Malwarebytes Anti-Malware.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes Anti-Malware\Tools
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes Anti-Malware\Tools\Malwarebytes Anti-Malware Chameleon.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft Access 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft Excel 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft InfoPath Designer 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft InfoPath Filler 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft OneNote 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft Outlook 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft PowerPoint 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft Publisher 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft Word 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010\Centrum Microsoft Office 2010 Upload Center.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010\Certyfikat cyfrowy dla projektów VBA.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010\Microsoft Clip Organizer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010\Microsoft Office Picture Manager.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Narzędzia pakietu Microsoft Office 2010\Preferencje językowe pakietu Microsoft Office 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Silverlight
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Silverlight\Microsoft Silverlight.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Monitor Off Utility
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Monitor Off Utility\Dekisoft Website.url
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Monitor Off Utility\Monitor Off Utility.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Monitor Off Utility\Uninstall Monitor Off Utility.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero Kwik Media.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero 11.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero BackItUp.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero Burning ROM.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero ControlCenter.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero CoverDesigner.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero Express.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero Recode.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero RescueAgent.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero SoundTrax.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero Video.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Nero\Nero 11\Nero WaveEditor.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Origin
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Origin\Narzędzie zgłaszania błędów Origin.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Origin\Origin.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Origin\Usuń Origin.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\PowerMenu
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\PowerMenu\PowerMenu Website.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\PowerMenu\PowerMenu.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Scan2PDF
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Scan2PDF\Scan2PDF.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\SharePoint
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\SharePoint\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Skype
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Skype\Skype.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Sony
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Sony\Vegas Pro 13.0
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Sony\Vegas Pro 13.0\Vegas Pro 13.0 (64-bit).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Sony\Vegas Pro 13.0\Vegas Pro 13.0 Readme.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\desktop.ini
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\HP Digital Imaging Monitor.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam\Steam Support Center.url
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam\Steam.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Tablet PC
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO Help.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO Online Order.url
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO Readme.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO Revision History.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO Web Site.url
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\UltraISO.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraISO\Uninstall UltraISO.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\Edit Settings.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\UltraVNC Server.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\UltraVNC Viewer.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\UltraVNC Viewer
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\UltraVNC Viewer\Run UltraVNC Viewer (Listen Mode Encrypt)).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\UltraVNC\UltraVNC Viewer\Run UltraVNC Viewer (Listen Mode).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\CryptoCertum Scanner.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\Deinstalacja.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\Licencja.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\Podręcznik użytkownika.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\proCertum CardManager.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum CardManager\proCertum Diagnostic.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum SmartSign
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum SmartSign\Deinstalacja.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum SmartSign\Dokumentacja.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Unizeto\proCertum SmartSign\proCertum SmartSign.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\VMware
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\VMware\Virtual Network Editor.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\VMware\VMware Player.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\VMware\VMware Workstation.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona\Uninstall Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona\Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Winamp
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Winamp\Co nowego.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Winamp\Odinstaluj Winampa.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Winamp\Winamp (Tryb awaryjny).lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Winamp\Winamp.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WinRAR
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WinRAR\Co nowego w ostatniej wersji.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WinRAR\Podręcznik RARa dla konsoli.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WinRAR\Pomoc WinRARa.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WinRAR\WinRAR.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wisdom-soft AutoScreenRecorder 3 Free
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wisdom-soft AutoScreenRecorder 3 Free\AutoScreenRecorder 3.1 Free.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wisdom-soft AutoScreenRecorder 3 Free\AutoScreenRecorder Help File.lnk
ListPermissions: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Wisdom-soft AutoScreenRecorder 3 Free\Uninstall.lnk

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt obok FRST. W FRST Fix i pokaż fixlog.txt.

 

 

 

 

 

Często zdarza się też, że jak chcę przenieś\skopiwoać jakiś folder gdzieś okazuj się, że nie mogę. Również odmowa dostępu. Gdy wchodzę w zabezpieczenia tego folderu/pliku widać, że nie ma on żadnych praw dla nikogo. Co może być przyczyną tego problemu i jak spróbować rozwiązać ten problem.

Lokalizacja pliku to np. stworzony na pulpicie na dysku c pdf a następnie przeniesiony na dysk d.

Powyżej zaleczenie skutków, przyczyna nadal nieznana. Nic mi nie przychodzi do głowy. Są infekcje robiące takie rzeczy, ale w raportach nie było nic takiego widocznego, nie przypominam sobie też bym kiedykolwiek leczyła Twój system z infekcji tego rodzaju (chyba że na innym forum coś takiego było i oglądamy tu skutki).

- Czy problemy występowały przed instalacją pakietu G Data?

- Stan sprzętowy dysku sprawdzany, ale czy również chkdsk /f /r?

- Co jest na partycji D - czy jest tam jakiś dodatkowy system?

 

==================== Drives ================================

 

Drive c: () (Fixed) (Total:488.18 GB) (Free:301.72 GB) NTFS

Drive d: () (Fixed) (Total:443.23 GB) (Free:203.44 GB) NTFS

.
Odnośnik do komentarza

chkdsk /f /r

Robiłem ale nie znam wyniku bo puściłem go na noc. Na dysku D nie ma żadnego dodatkowego systemu. Co do G-Data to ciężko powiedzieć bo był on instalowoany jako jeden z pierwszych problemów po instalacji systemu. Może przyczyną tego całego zamieszania jest to, że podczas instalacji systemu Jako użytkownik podałem swoje imię a później w netplwiz zmieniłem je na k-1. 

Dodatkowo też zmieniłem użytkownika na identyczną jak nazwa komputera... a to podczas instalacji systemu jest niemożliwe a w netplwiz można to zrobić

e738b1d8ef65.png

Wydaje mi się, że tutaj też to dziwnie wygląda... nie jestem administratorem??? Konto administrator również ma tak samo jak ja grupę inny a nie administrator

f368a1b0739a.png

fixa jeszcze nie robiłem robić?

Odnośnik do komentarza

fixa jeszcze nie robiłem robić?

To do wykonania.

 

 

Robiłem ale nie znam wyniku bo puściłem go na noc.

Wynik jest nagrany w Dzienniku zdarzeń w gałęzi Aplikacja - zdarzenie ze źródłem Wininit. Pobierz szczegóły tego rekordu, skopiuj i wklej do posta statystyki.

 

 

Jako użytkownik podałem swoje imię a później w netplwiz zmieniłem je na k-1.

Dodatkowo też zmieniłem użytkownika na identyczną jak nazwa komputera... a to podczas instalacji systemu jest niemożliwe a w netplwiz można to zrobić

Wątpię, by to było przyczyną problemów.

 

 

Wydaje mi się, że tutaj też to dziwnie wygląda... nie jestem administratorem??? Konto administrator również ma tak samo jak ja grupę inny a nie administrator

Wszystko jest w porządku - identyczny odczyt na moim systemie.

Odnośnik do komentarza

ewenement, prosiłam Cię wiele razy: jeśli nikt nie odpisał, używaj opcję Edytuj, by uzupełnić swój ostatni post, nie pisz posta pod postem. Znów sklejone.

 

1. Checkdisk: nic ciekawego, nic z tego nie wynika.

 

2. Fix: Folder HP odblokowany, ale tu jest znacznie więcej uszkodzeń. W "Programs" jest więcej folderów, które mają zdewastowane uprawnienia. Przygotuję Fix resetujący im uprawnienia, ale nie w tej chwili. Lista jest długa i nie mogę się teraz tym zająć.

 

Mam pytanie: czy to nie są przypadkiem szkody "stare" - tzn. zaistniały dawno temu, tylko po prostu wychodzą na jaw dopiero, gdy uzyskujesz do czegoś dostęp? Np. "Lokalizacja pliku to np. stworzony na pulpicie na dysku c pdf a następnie przeniesiony na dysk d." - jaki jest zakres czasu między utworzeniem pliku a przeniesieniem na inną partycję? Czy problem występuje podczas tworzenia nowych obiektów?

 

 

ale komputer nie zresetował się a wydawało mi się, że pisałaś, że tak będzie... ogólnie to szybko bardzo poleciał ten fix a mówiłaś, żebym czekał cierpliwie... czy mi się coś pomyliło?

Nie pomyliło Ci się, przekleiłam sobie formułkę z Notatnika i nie zdążyłam jej zedytować przed przeczytaniem przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że tak jest - coś ściągnąłem np. z maila/internetu na pulpit do folderu plik i za jakiś czas (czasem kilka dni a czasem tygodni) próbuję przenieść\skopiować ten folder na dysk d i niektórych plików nie mogę przenieść\skopiować ponieważ "odmowa dostępu" patrzę na ten konkretny plik no i przeważnie nie ma on wcale uprawnień...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...