Skocz do zawartości

Patched Hiren's BootCD - Nagrywanie na płytę


DJjanek

Rekomendowane odpowiedzi

:angry: Mam mały problem z zapasową kopią chczem powrócić starą kopie robiłem to w c:Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Kopia zapasowa/Przywracanie i nic to nie dało spróbowałem ze jak wyłonczem komputer i włożyłem oryginalną Windows 7 , to można powrucicz naciskając F12 na samym początku później psze ze czy chczem powrucicz kopie szapasową i dag dalej .... i to też mi nic nie dało ale zapomniałem ze gjedysz jak miałem stary komputer z Windowsem XP to robiłem ze wkładałem do napędu CD z Patched Hiren's BootCD i wyłączałem komputer później włanczałem i uruchamiałem Disk Clone Tools /Norton Ghost i przywracałem komputer beż żadnych problemów tylko ze ta płyta była tylko na Windowsa XP a teraz mam Windows 7 i ta płyta już nie idzie w moim laptopie pokazuje mi errora i dag dalej.... szczągnołem z internetu nowszą wersje Patched Hiren's BootCD 9.6 na Windows 7 ale mam teraz wieki problem bo chczem nagrać na płytę cd jest tam plik w DAT czy wie ktosz jakim programem można to zrobić przywracanie kopi chodzi mi o BootCD jak ktosz to robił to nie mi doradzi co mam zrobić????

 

post-1240-0-86442600-1293317141_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie jestem pewien czy versja 9.3, będzie chodzić pod 7-mką, lepiej jak byś miał 12-kę, versję spatchowaną trzeba zrobić samemu, lub nie robić, chodzi tam tylko o polską klawiaturę.

Aby spatchować powinien być w paczce plik BAT, na który się klika, w oknie konsoli wpisujesz odpowiednią literę do języka i robisz wedle zaleceń, reszta zrobi się sam i powstanie nowy obraz płyty.

Odnośnik do komentarza

W dodatku jeżeli masz płytę bootowalną, to nie powinno mieć znaczenia jaki masz system operacyjny, jedynie powinieneś ustawić w biosie bootowanie z CD na początku. A co do wypalania to jak powiedział przedmówca, powinieneś wypalić płytę z obrazu, a nie obraz na płytę ;] Osobiście sam mam starą wersję Hirensa i nie potrzebowałem zadnej specjalnej pod Win7, o ile chodzi o korzystanie z ghosta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...