Skocz do zawartości

Obraz się obrócił o 90 stopni


nethall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pewien problem na laptopie . Wczoraj przez przypadek niechcący nacisnąłem jakiś klawisz i mi się ekran obrócił o 90 stopni . Naprawiłem to sposobem ctrl + alt + strzałka w górę . I teraz jak zamknę klapę laptopa i po otworzeniu znowu się obraz odwraca o 90 stopni . To samo się dzieje jak wyłączę i włączę laptopa oraz jak włączę jakąś grę i po wyłączeniu gry znowu się obraca obraz . Czytałem po różnych forach jedynie znalazłem odpowiedzi że pomaga ta powyższa metoda ctrl+ alt + strzałka w górę . Kombinowałem wszystko już nawet w ustawieniach NVIDII i nic z tego :/

 

Proszę o pomoc  :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A próbowałeś tego: na pulpicie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz z menu Rozdzielczość Ekranu. Pojawi się okno rozdzielczości - w polu Orientacja zmień na Pozioma.

 

Tak szukałem tam również i Orientacja była pozioma jak zmieniłem na pionową to tez nic nie dało

 

Szukaj w ustawieniach panelu NVIDII + PPM na Pulpicie - Personalizacja lub Rozdzielczość ekranu (tam jest wybór orientacji - pozioma / pionowa).

 

To co up@

 

Jednak przywrócenie systemu do stanu przedwczorajszego zadziałało . Podczas przywracania bałem się że mi projekty GSA pokasuje , ale jednak zostały. jedynie mi aktualizację programu cofnęło . Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...