Skocz do zawartości

Problemy z lapkiem znajomej > zamula system


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Picasso teraz pomaga tylko 2-3 razy w miesiącu, czyli średnio co 12 dni.

 

1) Odinstaluj:

 

"Greener Web" = Greener Web

 

2) Użyj >Adw-cleaner
najpierw kliknij na SZUKAJ, a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ, to kliknij na niego.
Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner\AdwCleaner.txt

 

3) Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

InternetURL: C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Mobogenie\Version\OldVersion\Mobogenie\Mobogenie.url -> hxxp://www.voga360.com
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Mobogenie
C:\Program Files (x86)\Greener Web\bin\GreenerWebBAApp.dll
C:\Program Files (x86)\Greener Web\bin\utilGreenerWeb.exe
() C:\Program Files (x86)\Greener Web\bin\GreenerWeb.PurBrowse64.exe
() C:\Program Files (x86)\Greener Web\bin\GreenerWeb.BrowserAdapter.exe
() C:\Program Files (x86)\Greener Web\updateGreenerWeb.exe
C:\Program Files (x86)\Greener Web
C:\Program Files (x86)\GreenTree Applications
HKLM-x32\...\Run: [mobilegeni daemon] => C:\Program Files (x86)\Mobogenie\DaemonProcess.exe
C:\Program Files (x86)\Mobogenie
C:\Users\wangzhisong
SearchScopes: HKLM - DefaultScope {33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86} URL =
BHO-x32: Greener Web - {1973d53b-7311-45d7-8270-f44571c041a0} - C:\Program Files (x86)\Greener Web\03721B18-828A-4807-B6D8-ED72A062B8B0.dll (Greener Web)
FF Extension: Greener Web - C:\Users\Magdalena\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\bhvhxnpx.default\Extensions\{a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}.xpi
R2 Update Greener Web; C:\Program Files (x86)\Greener Web\updateGreenerWeb.exe
R2 Util Greener Web; C:\Program Files (x86)\Greener Web\bin\utilGreenerWeb.exe
R1 {a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}Gw64; C:\Windows\System32\drivers\{a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}Gw64.sys [61120 2014-06-16] (StdLib)
C:\Windows\System32\drivers\{a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}Gw64.sys
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Temp\ggdrive-menu.exe
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Temp\ggdrive-overlay.exe
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Temp\installstats.exe
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Temp\jre-7u51-windows-i586-iftw.exe
C:\Users\Magdalena\AppData\Local\Temp\jre-7u55-windows-i586-iftw.exe
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reboot:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt. Daj ten log.
 

4) Zrób nowe logi z FRST

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Error - 2014-06-20 12:11:26 | Computer Name = Magdalena-Asus | Source = WinMgmt | ID = 10
Description =

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij > Fix.it. http://go.microsoft.com/?linkid=9775756
Następnie kliknij przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonaj kroki w kreatorze Fix.it.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

@jessi wszystko dziś wykonam wieczorem dziś albo jutro,bo koleżanka ma egzamin i potrzebowała kompa,a pomagam jej przez teamviewer,przyznała jeszcze,że miała wczoraj problem z otwarciem strony http://mylep.pl/,ja o dziwo ja też! Widziałam,że program który ostatnio znalazłam admuncher być może blokuje,po odinstalowaniu u siebie i wyłączeniu adblockow nadal strona miała i ja również problemy z wyświetleniem testu. Wtyczka? Próbowałam i raz strona załapała raz nie,wczoraj u niej po instalacji jawy problem minął ale nie rozumiem,skąd taki się pojawił (wiem,że innym strona normalnie działała) żebyś nie musiała zakładać konta podaję pasy do tego co ja zakładałam w celu sprawdzenia login:qwerty00 hasło:qwerty00. Jeszcze ostatnio jej wywaliło BS. U mnie i tak wypadałoby zrobić formata,ale dla świętego spokoju i jakby ktoś mógł zobaczyć na moje logi,to byłabym wdzięczna. 

 

Pozdrawiam,

fix7

 

 

W załączniku moje logi które będę oznaczać literą "a" mam nadzieje,że dużo nie mieszam. 

aExtras.Txt

aOTL.Txt

aShortcut.txt

aAddition.txt

aFRST.txt

aShortcut.txt

Odnośnik do komentarza

 @Picasso teraz pomaga tylko 2-3 razy w miesiącu, czyli średnio co 12 dni.

 

U mnie strona "mylep" z Twoimi hasłem i loginem - działa normalnie.

 

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Kosmetyka:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Shortcut: C:\Users\Visitor\Desktop\sox.exe.lnk -> C:\Program Files (x86)\Garmin\POI Loader\sox-14-4-1\sox.exe (No File)
Shortcut: C:\Users\Visitor\Desktop\wget.exe.lnk -> C:\Program Files (x86)\Garmin\POI Loader\sox-14-4-1\wget.exe (No File)
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Shortcut: C:\Users\Gość\Desktop\sox.exe.lnk -> C:\Program Files (x86)\Garmin\POI Loader\sox-14-4-1\sox.exe (No File)
Shortcut: C:\Users\Gość\Desktop\wget.exe.lnk -> C:\Program Files (x86)\Garmin\POI Loader\sox-14-4-1\wget.exe (No File)
Shortcut: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\CDCheck\odinstaluj CDCheck.lnk -> C:\Program Files (x86)\CDCheck\uninst.exe (No File)
Reboot:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

jessi.

Odnośnik do komentarza
C:\Users\wangzhisong => Moved successfully.

 

Tu był zainstalowany dodatkowy, szkodliwy Użytkownik.

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

 

R1 {a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}w64; C:\Windows\System32\drivers\{a3f28269-ad17-41a8-b032-3e0313ef8979}w64.sys [61120 2014-06-20] (StdLib)

S3 esgiguard; \??\C:\Program Files\Enigma Software Group\SpyHunter\esgiguard.sys [X]

Reboot:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt. Daj ten log.

 

Zrób nowe logi, i czekaj na @Picasso, bo ja tu już nic, niestety, nie wymyślę.

 

jessi

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...