Skocz do zawartości

Błąd podczas startu - BOOTMGR is compressed


Krystian9

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Krystian9

 

Temat w szybkim tempie zmierza do zamknięcia i otrzymałam raport na temat niezdrowego wyglądu dyskusji. Mącisz w temacie przewodnim, nie edytujesz postów (łączę serie "jeden pod drugim"). Wracam do początku:

 

Mam problem włanczam komputer (windows 7 profesional) i wyświetla mi się błąd bootMRG is compressed crtl + alt + del to restart .

 

Flavius podał Ci już dwa linki w tej kwestii. Jak uruchomić środowisko WinRE z płyty i jak za pomocą tego środowiska zdekompresować plik BOOTMGR. A jeśli nie chcesz się tym zajmować i chodzi tylko o skopiowanie danych przed formatem:

 

Ale potrzebuje wyjąć win 7 ultimate sciągnięty z kompa i moge formatować powiedz jak to zrobic nie patrz na to czy jest maly plik powiedz jak to czy da się to zrobić

 

I tu Flavius podał trop. Do tego to przecież można wykorzystać dowolną płytę, która pozwala z zewnątrz wejść na dysk.... Np.:

 

1. Już podawana płyta WinRE (coś chyba nie umiesz z tego skorzystać skoro nadal wraca pytanie jak przekopiować dane): z menu naprawy wybór wiersza poleceń i wydanie komend kopiowania "ściągniętego z sieci Windows 7" na jakieś medium zewnętrzne....

2. Płyta OTLPE: interfejs graficzny i z ręki kopiowanie sobie danych....

3. Dowolna mikro dystrybucja Linux samostartująca z płyty i obsługująca NTFS.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...