Skocz do zawartości

Karta sieciowa=problem


HIPSTERMERKEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegoś czasu rozłącza mi internet. Zauważyłem że w menadżerze urządzeń pojawił się żółty trójkącik koło nazwy ''Teredo Tunneling Pseudo-interface'' czytałem trochę o tym, lecz niestety z miernym skutkiem. Każdy kto miał podobny problem tkwił on w laptopie w moim przypadku jest to scacjonarka..
Odinstalowałem przed momentem sterowniki karty sieciowej lecz problem jest cały czas. Nie idzie zaktualizować sterownika.
Jestem zielony w tych sprawach i nie wiem dlaczego są dwie karty sieciowe.
Proszę o jakąkolwiek pomoc.
Dzięki Oliver

Dodam tylko, że jak wyłączam tą kartę sieciową internet nie znika.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

HIPSTERMERKEL, proszę nie tworzyć tematów duplikatów. Drugi temat "Teredo Tunneling Pseudo-interface" usuwam.

 

 

Od jakiegoś czasu rozłącza mi internet.

Dlatego temat został wcześniej przeniesiony do działu Sieci. Dział ma określone zasady i podaje się dane:

 

https://www.fixitpc.pl/forum-44/announcement-11-ważne-zasady-obowiązujące-w-dziale-sieci/

 

Tu całkowity brak danych. Nie wiadomo jaki dostawca, jakie parametry łącza, jakie urządzenia sieciowe i sterowniki doń zamontowane, ani jak wygląda system i co jest w nim zainstalowane (antywirus / zapora / inny program ingerujący w sieć). Nie został wyjaśniony też wątek "Nie idzie zaktualizować sterownika." = czyli co się pokazuje.

 

 

Zauważyłem że w menadżerze urządzeń pojawił się żółty trójkącik koło nazwy ''Teredo Tunneling Pseudo-interface'' czytałem trochę o tym, lecz niestety z miernym skutkiem.

To nie powinno mieć związku. Do wglądu ten temat:

 

https://www.fixitpc.pl/topic/22631-jak-usunąć-te-urządzenia-z-mu/

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...