Skocz do zawartości

Niestabilna Praca Win 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wileki problem wróciłem niedawno z Angli i dowiedziałem się że mój młodszy brat siedział u mnie na komputerze ściągał co popadnie i gdzie popadnie.
Komputer wolno się ładuje, przeglądarka (mozilla firefox) wywala awarie albo zacina się po czym otwiera 50 reklam, komputer włącza się z dobre 7 - 10 min mam comodo i malvare ale one nic nie wskazują na pracę wirusa bądz robaka. Nie chce formatować systemu (i proszę o nie pisanie zrób format) bo mam ważne pliki. System win 7 x32
Kondycji systemu nie moglem niestety wyslac jak i AutoRuns
Proszę o szybką pomoc ;)
A i jak można się dowiedzieć przyokazji bo zmienił mi nazwe komputera na wiadomą z plików jak się ja zmienia z powrotem ??

Tutaj dam początek logu z kondycji systemu:

Wyniki diagnostyki

Ostrzeżenia

 

Błąd   Objaw:

Zgłoszono, że usługa ma nieoczekiwany kod błędu Przyczyna: Działanie co najmniej jednej usługi nie powiodło się. Usługa nie została zatrzymana poprawnie, co sugeruje, że usługa mogła ulec awarii lub jeden ze składników został zatrzymany w nieobsługiwany sposób. Szczegóły: Działanie usługi zostało zakończone, a zwrócony kod nie był równy 0 ani 1077 Rozdzielczość: Uruchom usługę ponownie Pokrewne: Diagnostyka wydajności

 

Ostrzeżenie   Objaw:

W systemie występuje nadmierne stronicowanie. Przyczyna: Mała ilość dostępnej pamięci w systemie. Szczegóły: Całkowita pamięć fizyczna systemu nie może obsłużyć obciążenia. Rozdzielczość: Uaktualnij pamięć fizyczną lub zmniejsz obciążenie systemu Pokrewne: Diagnostyka pamięci

 

Informacyjne   Objaw:

Centrum zabezpieczeń nie zarejestrowała programu antywirusowego. Przyczyna: Centrum zabezpieczeń nie może zidentyfikować aktywnej aplikacji antywirusowej. Oznacza to, że nie zainstalowano programu antywirusowego lub ten program nie jest rozpoznawany. Rozdzielczość: 1. Sprawdź, czy jest zainstalowany program antywirusowy.   2. Jeśli program antywirusowy jest zainstalowany i działa, skonfiguruj Centrum zabezpieczeń tak, aby nie monitorowało stanu programu antywirusowego. Pokrewne: Program antywirusowy Ważność:

Informacje Ostrzeżenie: Średnia długość kolejki dysku to 2. Dysk może działać z maksymalną wydajnością transferu z powodu operacji przesyłania danych i wyszukiwania na dysku. Pokrewne: Diagnostyka dysku
FERS caly czs się aktualizuje (nawet gdy odłacze internet) więc nie moge zrobić loga z niego

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z tąd działa oto logi:
kolejne problemu a wiec gdy  wszedłem na yt niestety tragedia nic nie idzie oglądać wszystko staje. I w dodatku reklamy by greatsaver cos tam (w ktorych trzeba czekac 15 sek) potem pozwala ona włączyć filmik co gorsze nikt tego nie ma -,-



Od godziny 00:01 (około)
pokazuje się piękny komunikat o awarii Firefox

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: firefox.exe

Wersja aplikacji: 27.0.1.5156

Sygnatura czasowa aplikacji: 52fc0faa

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.1.7601.18247

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 521ea91c

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00052df6

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: b4c7

Dodatkowe informacje 2: b4c74252b02ba14273a3332638c80d68

Dodatkowe informacje 3: c13f

Dodatkowe informacje 4: c13fcbbd34ef9b4951b6b49771f0152b

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez zombi1555
Odnośnik do komentarza

W systemie widoczny keyloger zainstalowany 2014-03-06 12:37, chociaż wygląda na nieaktywny.

2014-03-06 12:37 - 2014-03-06 12:37 - 00243273 _____ () C:\Users\XxX\Downloads\i_bpk2003.exe

 

Usuwanie adware: Panel sterowania-->Programy i funkcje - odinstaluj: GS Supporter 1.80

 

Czyszczenie systemu:

Otwórz notatnik i wklej:

Task: {0DA0DE1C-F374-487E-9A25-43AFD858F1E3} - System32\Tasks\SomotoUpdateCheckerAutoStart => C:\Users\XxX\AppData\Local\FilesFrog Update Checker\update_checker.exe <==== ATTENTION
Task: {5D957DAB-065D-4238-BBA0-2F0784F93770} - System32\Tasks\GS.Enabler-S-1824435291 => c:\programdata\house of soft\gs.enabler\GS.Enabler.exe <==== ATTENTION
Task: C:\Windows\Tasks\GS.Enabler-S-1824435291.job => c:\programdata\house of soft\gs.enabler\GS.Enabler.exe <==== ATTENTION
HKLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe
HKLM\...\Winlogon: [userinit] C:\Windows\system32\userinit.exe,C:\Windows\system32\MPK\MPK.exe
AppInit_DLLs: c:\progra~1\gssupp~1\assist~1.dll => C:\Program Files\GS Supporter\Assistant.dll [3041792 2014-01-14] ()
GroupPolicy: Group Policy on Chrome detected <======= ATTENTION
HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page =
StartMenuInternet: IEXPLORE.EXE - iexplore.exe
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Policy restriction <======= ATTENTION
S3 EagleXNt; \??\C:\Windows\system32\drivers\EagleXNt.sys [X]
S3 Synth3dVsc; System32\drivers\synth3dvsc.sys [X]
S3 tsusbhub; system32\drivers\tsusbhub.sys [X]
S3 VBoxNetFlt; system32\DRIVERS\VBoxNetFlt.sys [X]
S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]
C:\Windows\system32\MPK
C:\ProgramData\MPK
C:\Windows\system32\runkgb.lnk
C:\Users\XxX\Downloads\i_bpk2003.exe
C:\Users\XxX\halo.exe

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Reset komputera.

 

Firefox reset: kliknij pomarańczowy napis "Firefox"-->"Pomoc"-->"Informacje dla pomocy technicznej'-->"Resetuj program Firefox"

 

Chrome: ( Comodo Dragon )
Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj: greAtsaveer
Ustawienia > karta Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane > zjedź na sam spód i uruchom opcję Zresetuj ustawienia przeglądarki. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone.
Zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie Włącz.

 

Pobierz ADW-Cleanerhttp://www.fixitpc.p...zi-usuwających/ Po uruchomieniu kliknij "szukaj" , po zakończeniu skanu "usuń".  Reset komputera.

 

Pobierz: TFC Temp File Cleaner by Oldtimerhttp://www.fixitpc.p...lizujące-temat/ Naciśnij "start" i rozpocznie się usuwanie plików tymczasowych.

 

Wykonaj skan Malwarebytes Anti-Malware w zakładce ustawienia-->ustawienia skanera zaznacz PUP , PUM -->pokazuj i zaznacz przy usuwaniu.

 

 

bo zmienił mi nazwe komputera na wiadomą

Zobacz tu:http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/change-computer-name#1TC=windows-7 , a pozatym brat się rozwija - doceń to. :lol:

 

Naprawa Centrum Zabezpieczeń:https://www.fixitpc.pl/topic/6767-rekonstrukcja-centrum-zabezpieczen-systemu-windows/

 

Uruchom Wiersz poleceń jako Admin i wpisz: sfc /scannow  i klik enter. Zostaną spr. pliki systemowe i naprawione ewentualne błędy.

 

Załącz powstały Fixlog i nowe logi z FRST i Addition.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wiem jak zrobić restart firefox deinstalowałem ale nadal jest:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: firefox.exe

Wersja aplikacji: 27.0.1.5156

Sygnatura czasowa aplikacji: 52fc0faa

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.1.7601.18247

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 521ea91c

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00052df6

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: b4c7

Dodatkowe informacje 2: b4c74252b02ba14273a3332638c80d68

Dodatkowe informacje 3: c13f

Dodatkowe informacje 4: c13fcbbd34ef9b4951b6b49771f0152b

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

 

Problem z Dragonem :

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: dragon.exe

Wersja aplikacji: 31.1.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 52e7b6ac

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.1.7601.18247

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 521ea91c

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00052df6

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: b4c7

Dodatkowe informacje 2: b4c74252b02ba14273a3332638c80d68

Dodatkowe informacje 3: c13f

Dodatkowe informacje 4: c13fcbbd34ef9b4951b6b49771f0152b

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

To tak na szybko jak skończą się robić logi to wrzucę ;)

 

Addition.txt

AdwCleanerS1.txt

Extras.Txt

Fixlog.txt

FRST.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

W systemie występuje nadmierne stronicowanie. Przyczyna: Mała ilość dostępnej pamięci w systemie. Szczegóły: Całkowita pamięć fizyczna systemu nie może obsłużyć obciążenia. Rozdzielczość: Uaktualnij pamięć fizyczną lub zmniejsz obciążenie systemu Pokrewne: Diagnostyka pamięci
Informacyjne Objaw:

Zobacz tu: ( opis ogólny problemu )http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/preventing-low-memory-problems#1TC=windows-7 i tu: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/change-virtual-memory-size#1TC=windows-7

Odnośnik do komentarza

bluestack wywala error a gg supporter wywala komunikat "We are soory to see you leave. Are you sure??" Daje tak i nic
A jak nie wywali error to zabija mi cos caly czas proces blue potem włącza się na nowo proces w menagerze urządzeń i tak w koło aż pokazuje że nie można określić lokalizacji pliku bądź nie masz do tego uprawnień

Edytowane przez zombi1555
Odnośnik do komentarza

na razie sie przegladarką nie zajmuj. Tak przeglądam logi z FRST i ja tu widzę jakoweś pliki infekcyjne oraz problem z WMI.

==================== Faulty Device Manager Devices =============

Could not list Devices. Check "winmgmt" service or repair WMI

 

Otwórz notatnik i wklej

 

C:\USERS\XXX\APPDATA\LOCAL\.#\MBX@C70@1961B70.###
C:\USERS\XXX\APPDATA\LOCAL\.#\MBX@C70@1961B80.###

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

 

podaj raport fix.log

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...