Skocz do zawartości

Niestabilna Praca Win 7


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Teraz  nie ma na liście zainstalowanych programów GS Supporter. Wynika, że zostało usunięte

 

Otwórz notatnik i wklej

 

Task: C:\Windows\Tasks\GS.Enabler-S-1824435291.job => c:\programdata\house of soft\gs.enabler\GS.Enabler.exe <==== ATTENTION

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

pokaż fix.log

Odnośnik do komentarza

1. Przez Shift + Del skasuj katalog

C:\Users\XxX\Downloads\FRST-OlderVersion

C:\FRST

 

oraz sam programik FRST

 

2. Uruchom OTL i kliknij Sprzatanie

 

3. Uruchom AdwCleaner i kliknij Usuń.

 

4. Wyczyść foldery Przywracania systemu > https://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizujace-temat/page__p__42415?do=findComment&comment=42415

 

 

Zdaj relację jak zachowuje sie system.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wszystko fakt faktem komputer działa system ładuje się jak nowy. Tyko powstał mały problem bo po włączeniu (gdy się załaduje wszystko) włączam jak teraz mozille i bum mryga mi okno tak w sensie ten pasek na gurze i wtedy nic nie mogę zrobić musze zminimalizować powiekszyc (tak pare razy) aż zaczyna ładnie działać i potem wszystko jest ok. Co do reszty ktoś tutaj mi polecił Comodo co teraz?? i znacie program blokujący dostęp do pc w sensie (nie dajacy się łatwo ominąć)

Odnośnik do komentarza
włączam jak teraz mozille i bum mryga mi okno tak w sensie ten pasek na gurze i wtedy nic nie mogę zrobić musze zminimalizować powiekszyc

 

 

W dzienniku masz błedy związane z kartą graficzną

 

Error - 2014-03-07 07:43:38 | Computer Name = XxX-Spierdalaj | Source = atikmdag | ID = 52236

Description = CPLIB :: General - Invalid Parameter

 

Error - 2014-03-07 07:43:38 | Computer Name = XxX-Spierdalaj | Source = atikmdag | ID = 43029

Description = Display is not active

 

 

Poszukaj nowszych sterów do grafiki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...