Skocz do zawartości

Brak internetu IE11, Chrome brak mozliwosci update`u


bialylukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

zmagam się z dość dziwnym problemem w Chrome - dziś przy próbie wysłania przelewu w ING powinno pojawić mi się okienko z wpisaniem kodu z wiadomości SMS - kilka prób - dostałem następujący komunikat: http://imgur.com/wpGUaHd

 

próba updejtu Chrome - 

"Wersja 32.0.1700.107 m
Aktualizacja zakończona niepowodzeniem (błąd: 7)Podczas sprawdzania dostępności aktualizacji wystąpił błąd: Instalator nie mógł nawiązać połączenia z internetem. Upewnij się, że komputer jest podłączony do internetu oraz że zapora sieciowa nie blokuje połączenia programu GoogleUpdate.exe, a następnie spróbuj ponownie."

 

próba zainstalowania najnowszej wersji - brak łączności z Internetem

na IE11 w ogóle nie mogłem otworzyć stron, downgradowałem do IE10 - strony działają

na Firefoxie przelew poszedł

 

chciałbym wykluczyć wystąpienie np programu blokującego dostęp do internetu niektórym usługom, stąd mój post w tym dziale - jeśli nie to proszę przenieść do odpowiedniego działu

 

 system operacyjny Win7 64bit

OTL.Txt

Extras.Txt

FRST.txt

Addition.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Sieci. Oznak infekcji brak. Jedynie drobna sprawa szczątka adware w Google Chrome, ale nie wiąż tego z problemami (kompletny brak związku). Pod tym kątem działania w spoilerze:

 

 

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CHR HKCU\...\Chrome\Extension: [cflheckfmhopnialghigdlggahiomebp] - C:\Users\Lukasz\AppData\Local\CRE\cflheckfmhopnialghigdlggahiomebp.crx [2014-01-03]
CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [cflheckfmhopnialghigdlggahiomebp] - C:\Users\Lukasz\AppData\Local\CRE\cflheckfmhopnialghigdlggahiomebp.crx [2014-01-03]
C:\Users\Lukasz\AppData\Local\CRE

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

 

 

 

 

chciałbym wykluczyć wystąpienie np programu blokującego dostęp do internetu niektórym usługom

Przy problemach sieci od razu zwraca uwagę modyfikacja Winsock przeprowadzona przez program proksyfikacyjny WideCap:

 

Winsock: Catalog5 08 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 01 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 02 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 03 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 04 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 05 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

Winsock: Catalog9 17 C:\Program Files (x86)\WideCap\widecapdrv.dll [327168] ()

 

Odinstaluj program. Zresetuj Winsock komendą netsh winsock reset: KLIK. I zobaczymy.

 

 

zmagam się z dość dziwnym problemem w Chrome - dziś przy próbie wysłania przelewu w ING powinno pojawić mi się okienko z wpisaniem kodu z wiadomości SMS - kilka prób - dostałem następujący komunikat

A czy ta przeglądarka w ogóle współpracuje z witryną? Na Facebooku (KLIK) jest taki oto komentarz:

 

"Dla poprawnego funkcjonowania usługi ING BankOnLine rekomendujemy przeglądarkę Internet Explorer oraz Mozilla Firefox. Przeglądarka Google Chrome nie jest rekomendowana przez Bank do korzystania z usługi ING BankOnLine."

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...