Skocz do zawartości

Skype - problem z kamerą


Rooland107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja znajoma ma problem ze skypem. Po wprowadzeniu się do nowego miejsca i podpięciu nowego łącza internetowego podczas rozmów przez skype kamera jest czarna. dźwięk słychać ale obrazu nie ma.

gdy zainstalowałem starszą wersję 6.9 ona się widzi w kamerze ale rozmówcy nie widzi. podczas próby zaktualizowania skype wyskakuje błąd.

sprawdzałem przy wyłączonych zaporach (win i avast) nic to nie daje. sprawdzałem sterowniki do kamery, są aktualne.

 

co tu robić ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam

 

Czy tylko na skype jest czarny obraz ?

 

Jeśli tak to w skype wchodź kolejno w Narzędzia/Opcje/Ustawienia wideo\Wybierz kamerkę rozwiń listę, a następnie sprawdź na wszystkich dostępnych tam kamerkach czy występuje czarny obraz.

 

Dodatkowo jeśli masz możliwość to podaj treść błędu który wyskakuje podczas próby aktualizowania skype

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

bardzo proszę czytać ze zrozumieniem. wyżej napisałem, że nie ma innych kamer do wyboru, jest tylko jedna.

Eh.. :) czytam ze zrozumieniem i wiem, że w skype masz do wyboru tylko jedną kamerkę, ale chodziło mi o to czy sprawdzałeś obraz na innej kamerce niż na tej obecnie podłączonej do komputera.

 

w menadżerze nie ma żadnych wykrzykników, wszystkie sterowniki są aktualne.

W takim przypadku możesz spróbować podpiąć kamerkę do innego portu USB i wtedy sprawdzić czy będzie czarny obraz.

Dodatkowo jeśli masz możłiwość to podaj model kamerki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...