Skocz do zawartości

Blue screen w trakcie ładowania Win7


adu76

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Obrazek podałem z manuala ASUSA do tej płyty, Ty z tego co widzę zaktualizowałeś bios, a wtym może jest inaczej. Zrób fotkę z biosu z opcjami grafiki. Jakbyś mógł jeszcze dać screena z menadżera z włączonymi właściwościami sterownika karty graficznej. Tak z ciekawości, jak możesz to sprawdź temperaturę GPU w XP. U mnie w czasie tych problemów miałem w 7-ce wyższą o około 10 stopni w IDLE.

Odnośnik do komentarza

Dobra spróbuje jutro podłączyć po prostu kabel do zintegrowanej może się włączy, bo innej opcji nie ma chyba, żeby ją włączyć. Nie korzystam ze zintegrowanej, ale nie jest na Disabled w biosie.

 

 

Edit z 08.10 :

 

W XP, jak próbowałem włączyć Mozille, to ekran zaciął się, odcinał na sekundę, po naciśnięciu przycisku na myszy w chwili odcięcia, bios wydawał pojedyncze piknięcie. Wszystko chyba wskazuje na kończący się żywot karty, jak sądzicie ? Tak po za tym to jest karta wadliwej produkcji, bo nie ma radiatora na sekcji zasilania ( http://pclab.pl/news42480.html ), dowiedziałem się dopiero po tym jak się gwarancja skończyła...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...